نماینده مجلس در گزارش شیك بار مطرح كرد:

تفکیک عجولانه نباید صورت گیرد

تفکیک عجولانه نباید صورت گیرد

به گزارش شیک بار، بسطامی اظهار داشت: تفکیک وزارت خانه راه و شهرسازی باید صورت گیرد چونکه راه و شهرسازی هیچ سنخیتی با هم ندارند اما این تفکیک نباید عجولانه باشد.به گزارش شیک بار به نقل از مهر؛ در چند روز گذشته نمایندگان مجلس درباب این که این وزارتخانه بهتر است تفکیک شود چونکه هم اکنون بحران راه و مسکن بسیار به چشم می خورد و در این میان برخی ها موافق تفکیک هستند برخی ها هم مخالف این تفکیک هستند. تعداد موافقان نسبت به مخالفان کمتر است چرا این تفکیک سازی و هماهنگی های بعد آن حدود یک سال و نیم طول خواهد کشید.
تفکیک باید رخ ندهد اما نه با عجله
علی اکبر بسطامی، نماینده مجلس نیز درباب تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی به خبرنگار مهر اظهار داشت: تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی یکی از الزاماتی است که باید صورت گیرد، چونکه از نظر مسئولیتی هم این دو موضوع با یکدیگر هیچ سنخیتی ندارد بدین سبب باید تفکیک شوند.
وی در ادامه درباره ی لزوم تفکیک این وزارتخانه اضافه کرد: هم اکنون در بخش راه در استانهای محروم هیچ اقدامی نکرده ایم درباره ی مسکن هم همین طور هیچ اتفاقی رخ نداد و باید این وزارتخانه تفکیک شود.
این نماینده در آخر بیان کرد: البته تفکیک این وزارتخانه نیاز به زمان دارد چونکه هر کاری را باعجله انجام داده ایم ضرر کردیم بدین سبب اول باید بررسی ها صورت گیرد تا مشکلی ایجاد نشود


1401/09/12
09:58:59
5.0 / 5
338
تگهای خبر: بار , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری