وکیلانه؛

مشاوره حقوقی با وکیل متخصص کیفری

مشاوره حقوقی با وکیل متخصص کیفری

توصیه وکیلانه به همه ی اشخاص در بدو امر و قبل از اقدام جهت هر کاری مشورت با افراد متخصص میباشد چرا که همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده و مشاوره با افراد خبره از هر گونه سو استفاده و ضرر احتمالی جلوگیری مینماید.


شکایت و پیگیری پرونده جعل و کلاهبردری با وکیلانه : امروزه با توسعه جامعه نحوه ی ارتکاب جرائم نیز متاسفانه با اشکال جدید و خاص و منحصر به فرد همراه شده است به طوری که مجرمان به راحتی مبالغ گزاف را به صورت حرفه ای با توسل به وسایل متقلبانه که یکی از آن ها جعل میباشد تحصیل  مینمایند و مبالغی که با سعی و تلاش فراوان به دست امده به سادگی  از دست میرود .... .

این در حالیست که توصیه وکیلانه به همه ی اشخاص در بدو امر و قبل از اقدام جهت هر کاری مشورت با افراد متخصص میباشد چرا که همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده و مشاوره با افراد خبره از هر گونه سو استفاده و ضرر احتمالی جلوگیری مینماید .

مشاوره حقوقی با وکیل متخصص کیفری وکیلانه

جرائم جعل و کلاهبرداری از جمله جرائم مهمی میباشد که مستقیما اموال و دارایی را نشانه میگیرد و اصطلاحا در زمره جرائم علیه اموال قرار میگیرد که بر همین مبنا دارای پیچیدگی هایی نیز هست چرا که انطباق عناصر سه گانه جرم و‌شناخت مسائل مربوط به رفتار مجرم و‌بررسی مجوعه رفتار ها با ارکان اساسی جرم کاری است تخصصی که در حیطه تخصص وکلای ما در وکیلانه میباشد . به طوری که بدون شناخت دقیق از جرائم فوق ممکن است علی رغم تلاش و پرداخت هزینه و صرف وقت همه ی انچه به موجب وقوع این جرائم از دست داده اید منتهی به نتیجه مقصود نگردد .

جرم جعل و کلاهبرداری انچنان از اهمیت ویژه بر خوردار است که در ادارات آگاهی دوایر ویژه جرم جعل و کلاهبرداری تشکیل شده که ماموران متخصص و اموزش دیده در آن حوزه فعالیت مینمایند .

از طرفی با پیشرفت تکنولوژی و‌سو استفاده برخی از افراد از تکنولوژی جرائم جرم و کلاهبرداری با استفاده از رایانه محقق گردیده که بر همین اساس قانون گذار با توجه به نیاز اجتماع بزه جعل رایانه ای و کلاهبرداری رایانه ای را جرم انگاری نموده است .

بنا بر این انچه مورد توجه قرار میگیرد

 با عنایت به اینکه هر یک از بزه های فوق ارکان تشکیل دهنده متعدد داشته و‌ در طرق مختلف صورت میپذیرد وکلای ما در وکیلانه با بررسی و مداقه در هر مورد از جرائم جعل و کلاهبرداری به گونه ای که هر پرونده سناریو متفاوت داشته راهکار مناسب اتخاذ مینمایند .

از طرفی در بسیاری از پرونده ها ممکن است شخصی بدون قصد ارتکاب جرم مالی را اخذ نموده که با هیچ یک از ارکان جرم منطبق نمیباشد اما شاکی تلاش خود را مینماید تا با تکیه بر جرم کلاهبرداری مسیر پرونده را به سمت کیفر هدایت نماید که در این حالت نیز وکلای ما در وکیلانه تخصص لازم را جهت دفاع از اتهام انتسابی داشته تا هیچ بی گناهی به سبب بی اطلاعی از قوانین و نا اگاهی بی جهت مجازات نگردد .

وکلای ما در https://vakilaneh.com  به سبب تخصص خود جهت صیانت از اموال و دارایی شما تلاش نموده تا شکایت اولیه به شکل صحیح مطرح شود و‌مسیر پرونده به شکلی پیش رود که در بدو امر انچه از اموال شما از دست رفته و در معرض تضییع و تفریط قرار میگیرد حفظ شود  و در ادامه نتیجه ی مطلوب  حاصل گردد .

 

1401/07/11
21:32:48
5.0 / 5
225
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان شیك بار
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری