با حكم زاكانی؛

معاونان جدید شهرداری تهران منصوب شدند

معاونان جدید شهرداری تهران منصوب شدند

به گزارش شیک بار، شهردار تهران طی احکانی جداگانه معاونان جدید خویش را منصوب و تعدادی را ابقا کرد.


به گزارش شیک بار به نقل از مهر، بعد از گذشت یکسال از مدیریت شهری ششم و سکان داری علیرضا زاکانی در شهرداری تهران بامداد امروز برخی از معاونان شهرداری تغییر کردند. شهردار تهران طی احکامی جداگانه برخی از معاونان خویش را ابقاء و تعدادی دیگر را عزل کرد. بر مبنای حکم شهردار تهران محمد امین توکلی زاده بعنوان معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران ابقاء شد.
همینطور طی حکمی لطف الله فروزنده که پیش از این معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران بود بعنوان جانشین ابوالفضل فلاح و معاون امور مالی و اقتصادی شهرداری تهران انتخاب گردید.
حمیدرضا صارمی هم به مدت یکسال دیگر بعنوان معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران ابقاء شد. شهردار تهران طی حکمی دیگر هم جلال بهرامی که پیش از این معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران بود را جانشین مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل شهرداری تهران قرار داد.
همینطور علیرضا جاوید بعنوان جانشین حسین نظری معاون امور مناطق شهرداری تهران منصوب شد؛ جاوید از ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ سرپرستی شهرداری تهران را تا زمان صدور حکم انتصاب علیرضا زاکانی، شهردار منتخب تهران، بر عهده گرفته بود. عباس شعبانی هم با حکم شهردار تهران در سمت معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به مدت یکسال دیگر ابقاء شد. مجید باقری هم با حکم شهردار تهران جانشین لطف الله فروزنده معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران شد؛ باقری پیش از این قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات بعد از فروش بود. حسین نظری معاون پیشین امور مناطق شهرداری تهران بعنوان جانشین جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران انتخاب شد.
همینطور زاکانی، حکم سجاد محمد علی نژاد مشاور و مدیرکل حوزه شهردار و داوود گودرزی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد. بر این اساس ابوالفضل فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری و مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران هم از سمت خود کنار رفتند.


منبع:

1401/07/06
12:21:00
5.0 / 5
266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان شیك بار
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری