درخواست شورای شهر از دولت:

شهر آفتاب را بخرید

شهر آفتاب را بخرید

به گزارش شیک بار، عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: شورای شهر این آمادگی را دارد تا اگر دولت آمادگی داشته باشند بخشی از سهام مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب را خریداری کنند تا مجموعه جدیدی در شهر تهران ایجاد شود.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، مهدی پیرهادی عضو شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به نمایشگاه بین المللی تهران اظهار داشت: مبحث نمایشگاه بین المللی تهران که در خیابان سئول و اتوبان چمران واقع شده مشکلات بسیاری را برای شهروندان مخصوصاً شهروندان ساکن آن محدوده به وجود آورده است.
وی اضافه کرد: شبکه بزرگراهی و شریان تردد خودرو ها به یکدیگر متصل است و وقتی که یک مکان گرفتار مشکل می شود به سایر مکان های شهر هم سرایت پیدا می کند و ترافیک به خیابان ها بالادست و پایین دست هم اشاعه پیدا می کند.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ساکنان محدوده خیابان سئول اعتراضات بسیار زیادی را در ارتباط با برگزاری نمایشگاه های بزرگ به شورای شهر ارسال کرده اند، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه منجر به وقوع مشکلاتی شده است و شهروندان بعضاً در حوزه دسترسی به بیمارستان و آمبولانس با مشکل مواجه می شوند؛ اگر یکی از ساکنان خیابان سئول نیازمند اورژانس باشد نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند چونکه ترافیک ایجاد می شود و حتی جان شهروندان آن منطقه هم به خطر می افتد.
وی با تکیه بر این که تسهیل در رفت و آمد ساکنان خیابان سئول جز حقوق عامه آنها است اظهار نمود: اما متأسفانه به واسطه برگزاری نمایشگاهی که در خیابان سئول برگزار می گردد این حق از افراد سلب شده است و بر همین مبنا قوه قضاییه باید به این حوزه ورود پیدا کند و از دادستان کشور و تهران و همینطور دادگستری تهران تقاضا دارم تا این مورد را به صورت ویژه پیگیری کنند.
پیرهادی افزود: برگزاری نمایشگاه های مختلف زندگی افراد محدوده خیابان سئول را با چالش مواجه کرده است و شورای شهر تهران هم باید نسبت به حل معضل به وجود آمده اقدام نماید.
عضو شورای شهر با اشاره به اینکه باید همگی برای حل چالش به وجود آمده اقدام نماییم اظهار داشت: از رئیس جمهور و دولت تقاضا دارم تا مساله نمایشگاه بین المللی را به صورت ویژه پیگیری کند چونکه جان افراد آن منطقه و مشکلاتی که برایشان ایجاد می شود رابطه مستقیم با ترافیک نمایشگاه دارد؛ علاوه بر ترافیک، آلودگی هوا هم در آن منطقه تشدید شده است و مردم در عذاب قرار گرفته اند.
وی ضمن اشاره به آمادگی شورای شهر برای ساماندهی نمایشگاه و تأسیس نمایشگاه جدید اظهار نمود: شورای شهر این آمادگی را دارد تا اگر دولت و مجموعه حاکمیتی آمادگی داشته باشند بخشی از سهام مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب را خریداری کنند تا مجموعه جدیدی در شهر تهران ایجاد شود.
عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: آماده دریافت پیشنهاد دولت و واگذاری بخشی از سهام مجموعه شهر آفتاب به او هستیم تا برای رفاه حال مردم و رفع مشکلات مجموعه جدیدی در شهر تهران ایجاد شود و مشکل دائمی برطرف شود.


منبع:

1401/05/25
20:21:57
5.0 / 5
417
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان شیك بار
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری