سازندگان خانه های نهضت ملی، ۲۱ و چهار دهم هزار میلیارد تومان دریافت نمودند

سازندگان خانه های نهضت ملی، ۲۱ و چهار دهم هزار میلیارد تومان دریافت نمودند

به گزارش شیک بار یک مقام مسئول اظهار داشت: ۲۱.۴ هزار میلیارد تومان به حساب سازندگان نهضت ملی مسکن واریز شد که ۹.۹ هزار میلیارد تومان آورده متقاضیان و ۱۱.۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات است.به گزارش شیک بار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود شایان درباره آخرین وضعیت افتتاح حساب، واریز وجه و پرداخت تسهیلات به سازندگان نهضت ملی مسکن را اعلام نمود و اظهار داشت: تابحال ۵۵۹ هزار و ۲۷۱ نفر در طرح نهضت ملی مسکن در بانک افتتاح حساب کردند که میزان آورده متقاضیان ۱۸ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان است.
مدیرعامل بانک تخصصی بخش مسکن افزود: از جمع آورده متقاضیان تابحال ۹ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان به حساب سازندگان واریز شده و مابقی هم نزد بانک است تا بنا به درخواست دستگاههای متولی به سازندگان پرداخت گردد.
به گفته شایان از محل تسهیلات هم تابحال ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به حساب سازندگان پرداخت شده است.
وی مبلغ واریز شده به حساب سازندگان را از محل آورده متقاضیان و همینطور تسهیلات در مجموع ۲۱ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان عنوان نمود.
مدیرعامل بانک عامل بخش مسکن توضیح داد: تعداد ۳۰۷ هزار و ۱۹۸ واحد به بانک برای انعقاد قرار داد معرفی شده که از این تعداد، ۱۰۴ هزار و ۴۰۰ واحد قراردادهایشان منعقد شده است و مبلغ تسهیلات منعقد شده ۳۵ هزار میلیارد تومان است.


منبع:

1401/04/24
17:02:56
5.0 / 5
115
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری