رئیس بنیاد مسكن:

بازسازی منازل بر اساس مشارکت مردم بسیار ضروریست

بازسازی منازل بر اساس مشارکت مردم بسیار ضروریست

به گزارش شیک بار رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: بحث جابه جایی های مردم کار دشواری است که باید همه موارد آن لحاظ شود و از این رو بازسازی منازل بر اساس مشارکت مردم بسیار ضروری می باشد.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، اکبر نیکزاد ظهر امروز پنجشنبه در جلسه بازسازی مناطق آب گرفته بندر امام خمینی اظهار داشت: بازسازی های منازل نیازمند بررسی همه جوانب همچون مطالعات اجتماعی و توجه به نیازهای مردم و منطقه است.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: در بازسازی های مختلف بنیاد مسکن صاحب تجربیات گران بهایی است، اما لزوم دارد که در بازسازی های جدید از تفکرات نو و ابتکارات مختلف در ساخت وساز استفاده گردد.
وی ضمن اشاره به این که در بازسازی «مردم محور» مورد توجه جدی مدیران بنیاد مسکن قرار بگیرد و مشارکت مردم بیشتر از گذشته اطلاع رسانی شود، خاطرنشان کرد: بحث جابه جایی های مردم کار دشواری است که باید همه موارد آن لحاظ شود و از این رو بازسازی منازل بر اساس مشارکت مردم بسیار ضروری می باشد.
نیکزاد با تاکید بر این که در آینده و برای بهبود کار از مشاوران بخش خصوصی بیشتر استفاده خواهیم کرد، اضافه کرد: لحاظ کردن کیفیت و اعمال استانداردها در ساخت باید در اولویت نظارت در پروژه های بنیاد مسکن قرار گیرد.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ضمن اشاره به این که موضوعات اجتماعی در پروژه های بازسازی و سایر پروژه های بنیاد باید مورد توجه جدی قرار بگیرد، اظهار داشت: در این راستا باید تلاش نماییم تا محل زندگی مردم زلزله زده یا سیل زده پس از بازسازی بگونه ای باشد که مردم از زندگی در آن لذت ببرند.


منبع:

1400/06/25
23:49:32
5.0 / 5
166
تگهای خبر: بنیاد , كیفیت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری