مدیر كل راهداری استان تهران خبر داد؛

آماده باش عوامل راهداری و پایانه های تهران در تعطیلات پیش رو

آماده باش عوامل راهداری و پایانه های تهران در تعطیلات پیش رو

به گزارش شیک بار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از آماده باش کامل عوامل راهداری و مسؤلان پایانه های چهارگانه پایتخت اطلاع داد.به گزارش شیک بار به نقل از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، حیدر نوروزی از آماده باش کامل نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای در استان تهران اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به تعطیلات پیش رو طی روزهای دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۲۵ تا آخر وقت کاری شنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۳۰ با تکیه بر آماده باش کامل کلیه عوامل و ماشین آلات در ایام ذکر شده انتظار است عوامل در محل حوزه استحفاظی تحت مسؤلیت خود حضور و نسبت به برنامه ریزی، هماهنگی و همکاریهای لازم با پلیس راه های منطقه جهت پیشگیری از تردد خودرو ها در نقاط خروجی استان با استفاده از تجهیزات راهداری اقدامات لازم را بعمل آورده اند.
نوروزی ضمن اشاره به اجرا شدن طرح ممنوعیت خودرو ها در این استان هم اظهار داشت: الان در ۹ مسیر خروجی استان تهران منع تردد خودرو ها در حال اجرا می باشد.
وی اضافه کرد: در آزاد راه تهران- ساوه در محدوده عوارضی دوم، جاده قدیم تهران ساوه در محدوده شهر پرند، کیلومتر ۶۵ آزاد راه تهران- قم و همینطور جاده قدیم تهران- قم محدوده گردنه لعل بندان ممنوعیت خودرو ها در حال انجام می باشد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران تصریح کرد: در سه راهی چرمشهر ابتدای آزاد راه حرم تا حرم، بزرگراه تهران- مشهد محدوده پاسگاه قدیم شریف آباد، مسیر تهران- فیروزکوه میدان امام رضا (ع) آخرین میدان شهر فیروزکوه و همینطور تهران- هراز به سمت آمل محدوده شهرک البرز و آزاد راه تهران- شمال این ممنوعیت تردد در حال اجرا می باشد.
وی افزود: با عنایت به اهمیت حمل مستمر کالاهای اساسی از مبادی به مقاصد داخلی کشور در خصوص تشکیل قرارگاه استانی و کشیک جهت رصد حمل کالاهای اساسی نسبت به برقراری و استمرار حضور شیفت درایام تعطیلات پیش رو جهت پیگیری و پاسخگویی به امور در ارتباط با حمل کالاهای اساسی استان اقدام گردد.
نوروزی اذعان داشت: فرایند حمل کالاهای اساسی به سبب نیاز اولیه عموم مردم بسیار حائز اهمیت می باشد و این امر می طلبد همچون گذشته نسبت به حمل از بنادر به استان اقدامات لازم ادامه داشته باشد تا خللی به سهمیه استان پیش نیاید.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران حضور مستمر ناظرین در پایانه های چهارگانه را بااهمیت دانست و خاطرنشان کرد: مسئولین پایانه های چهار گانه و پایانه بزرگ کالای تهران مکلف به حضور شبانه روزی در پایانه های مذکور می باشند و نسبت به حفظ پروتکلهای بهداشتی، رعایت حمل ۵۰ درصد ظرفیت سرنشین ناوگان عمومی، و سلامت ناوگان نظارت ویژه ای داشته و در صورت مشاهده تخلف با افراد خاطی برخورد قاطع شود.
نوروزی در ادامه اضافه کرد: مسافران از سه طریق تلفن گویا، طرح اعتراض به پلیس راه و تماس تلفنی با مدیر مسؤول شرکت، می تواند تخلف عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اتوبوس را به گوش متولیان برساند.
این مقام مسئول عنوان کرد: همینطور همکاران ما در پایانه های مسافری آماده هستند که در صورت بروز مشکل نسبت به اجرای درخواست مسافران اقدام نمایند.
وی اضافه کرد: ضمن قدردانی از همراهی و همکاری مردم فهیم در اجرای طرح های محدودیت های تردد تقاضا دارد که در این ایام هم به مقررات ابلاغی از جانب ستاد ملی مقابله با کرونا بیشتر از گذشته توجه و از هرگونه سفر غیرضروری پرهیز کنند تا در آینده ای نه چندان دور شاهد شکست زنجیره انتقال و انتشار ویروس منحوس کرونا باشیم. امید است برای کمک کردن به کاهش فشار سنگینی که این روزها مدافعان سلامت متحمل می شوند بتوانیم کرونا را شکست دهیم.


منبع:

1400/05/25
13:47:02
5.0 / 5
205
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری