مدیرعامل شركت شهر سالم خبر داد؛

شروع به کار قرارگاه واکسیناسیون کارکنان و بازنشستگان شهرداری

شروع به کار قرارگاه واکسیناسیون کارکنان و بازنشستگان شهرداری

در نشستی به ریاست مدیرعامل شرکت شهر سالم مقرر شد تا قرارگاه واکسیناسیون کرونای شرکت شهر سالم برای تزریق واکسن به بازنشستگان و کارکنان شهرداری از فردا فعال و شروع به کار کنند.


به گزارش شیک بار به نقل از مهر، اولین جلسه ستاد واکسیناسیون خانواده شهرداری تهران به ریاست حمید چوبینه برگزار گردید. مدیرعامل شرکت شهر سالم در ابتدای این نشست با تسلیت ایام ماه محرم و گرامیداشت یاد شهدای واقعه کربلا اظهار داشت: وظیفه تک تک ماست که در هر جمعی مبحث کرونا و خطرات آنرا متذکر شویم و از مسؤلان امر بخواهیم که ضمن بزرگداشت یاد حماسه عاشورا و بهره مندی از مواهب مفهوم ماه محرم، بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای حفظ جان افراد بعنوان اولویت نخست دستورات الهی و دینی تاکید نماییم. چوبینه ضمن اشاره به آمارهای بالای ابتلاء و فوت در اثر کرونا که فرسایش سیستم درمان کشور منجر شده افزود: بحران آنچنان گسترده است که به درخواست ستاد کرونا استان تهران بخشی از درمانگاه های خویش را بعنوان پشتیبان دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران معرفی کرده ایم و الان حدود هزار بیمار کرونایی را در روز به صورت سرپایی درمان می نماییم. وی ضمن اشاره به اعتماد سیستم بهداشت و درمان کشور به شرکت شهر سالم، اضافه کرد: ما وظیفه اصلی خویش را در قالب سلامت همکارانمان در شهرداری تهران می دانیم. مدیرعامل شرکت شهر سالم با تشریح روند پیگیری واکسیناسیون بخش های در معرض خطر شهرداری تهران افزود: با گفت وگویی که با ستاد کرونا استان تهران داشتیم، قرار شد در یکی از فضاهای بزرگ متعلق به شهرداری در منطقه ۱۶، تیم شرکت شهر سالم مستقر شوند و با دریافت واکسن از دانشگاه علوم پزشکی تهران، واکسیناسیون برای کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران و همینطور شهروندان بر مبنای اولویت های اعلام شده صورت بپذیرد. در این جلسه، ضمن تقسیم وظایف بین مدیران شرکت شهر سالم، دکتر امیر حاجی نورمحمدی معاون پیشگیری و بهداشت بعنوان جانشین فرمانده عملیات واکسیناسیون ارائه شد. دو کارگروه هم برای اولویت بندی کارکنان شهرداری جهت دریافت واکسن کرونا و همینطور تأمین نیروی انسانی ماهر از شرکت شهر سالم تشکیل شد.
همینطور مقرر شد روز پنجشنبه، ۲۱ مردادماه تیم های اداری و تخصصی این پروژه در محل این عملیات مورد آموزش قرار گیرند و به صورت رسمی فرآیند تزریق واکسن را آغاز کنند. در این قرارگاه تزریق واکسن کرونای شرکت شهر سالم، روزانه بازنشستگان و کارکنان شهرداری با دعوت قبلی از جانب شرکت شهر سالم و همینطور شهروندان تهرانی با دعوت از جانب ستاد کرونا در لاین جداگانه واکسینه خواهند شد.


منبع:

1400/05/22
12:47:34
5.0 / 5
244
تگهای خبر: سلامت , شركت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری