تاریخ تکمیل بزرگراه اهر - تبریز

تاریخ تکمیل بزرگراه اهر - تبریز

به گزارش شیک بار، معاون توسعه راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور از تکمیل بزرگراه اهر - تبریز تا یکماه آینده آگاهی داد و اظهار داشت: اجرای پروژه بزرگراه اهر- مشگین شهر از سر گرفته می شود.


محمدرضا کدخدازاده در حاشیه بازدید از پروژه بزرگراه اهر-مشگین شهر و بزرگراه اهر-تبریز در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پروژه بزرگراه اهر - تبریز و اعتباراتی که برای این پروژه در نظر گرفته شده و پیگیری هایی از طرف مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و نماینده مردم اهر و هریس انجام می شود.

تمکیل بزرگراه اهر تبریز

معاون توسعه راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور از اتمام چهار خطه کردن بزرگراه اهر-تبریز تا یک ماه آتی آگاهی داد و اضافه کرد: پروژه بزرگراه اهر-تبریز تا یک ماه آتی تکمیل می شود و قطعه گردنه ی گویجه بئل را امیدواریم تا آخر سال بتوانیم تکمیل نماییم.
وی افزود: پروژه بزرگراه اهر-مشگین شهر که قبلاً شرکت پیمانکاری داشت که آن چنان پای کار و زیاد عملیاتی نبود را از پروژه بزرگراه اهر-مشگین شهر خاتمه پیمان دادیم و برای ادامه پروژه پیمانکار جدید انتخاب شده و امروز دستورات لازم جهت تحویل زمین و انتقال ماشین آلات و تجهیز کارگاه صادر شد.
کدخدازاده تاکید کرد: با پیگیری هایی که نماینده مردم اهر و هریس در مجلس و فرماندار شهرستان انجام می دهند امیدواریم معضلات و مشکلاتی که قبلاً پیش روی پروژه همچون معارضین تاسیساتی و معادن مصالح وجود داشت را مرتفع نمایند.


معاون توسعه راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور از انتخاب قرارگاه خاتم الانبیا بعنوان پیمانکار پروژه بزرگراه اهر - مشگین شهر آگاهی داد و اظهار داشت: مبلغ قرارداد با پیمانکار پروژه بزرگراه اهر-مشگین شهر ۲۶۵ میلیارد تومان است و باتوجه به تورم و تعدیل ها و زمان بر بودن اجرای پروژه؛ اعتبار بیشتری را طلب می کند.
بزرگراه اهر- تبریز پروژه ای که تا حالا وعده های خیلی از افتتاح آن به گوش رسیده اما هر بار مشکلات و کمبودهای مختلف، این پروژه را به مقصد نرسانیده است، جاده ای که در استان آذربایجان شرقی به خاطر تصادفات خونین و پر شمار به جاده وحشت مشهور است.
حدود ۸۴ کیلومتر از بزرگراه اهر- تبریز، ۴ خطه است؛ این بزرگراه به طول ۹۰ کیلومتر و عرض ۲ خطه احداثی ۱۱ متر با ۷ دستگاه پل بزرگ و ۲۸۰ آبرو راه اندازی شده است.
خبرگزاری مهر در گزارش های مختلفی همچون گزارش وعده خرداد به سرانجام نرسید / راه اندازی بزرگراه جاده وحشت ۱۴ ساله شد به دلیلهای عدم افتتاح و تکمیل کامل این بزرگراه پرداخته است.
 

1400/05/08
15:44:33
5.0 / 5
294
تگهای خبر: احداث , بزرگراه , جاده , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری