مدیركل راه و شهرسازی اردبیل:

ساختمان های دولتی نیمه كاره در اردبیل باید سر و سامان پیدا كنند

ساختمان های دولتی نیمه كاره در اردبیل باید سر و سامان پیدا كنند

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: ساختمان های دولتی نیمه کاره که سال هاست به حالت بلاتکلیف به حال خود رها شده باید هر چه سریع تر تکمیل و راه اندازی شوند.محبوب حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: بعضی از این ساختمان های دولتی شامل ساختمان فرمانداری ها و ساختمان های فرهنگی، هنری و معلولان ذهنی سالهای طولانی است که به حالت نیمه تمام به حال خود رها شده که بهتر است هر چه زودتر آنها را تعیین تکلیف نماییم تا از فرسودگی و صرف هزینه های سنگین و نگهداری آنها جلوگیری شود.
وی خاطرنشان کرد: به سادگی می توانیم در سه ماه تابستان پنج تا شش باب از این ساختمان های دولتی را تکمیل کرده و تحویل بهره برداران دهیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل به مطالبات پیمانکاران پروژه های راهسازی روستایی اشاره نمود و اظهار داشت: ۶۰ میلیارد تومان مطالبات پیمانکاران راه روستایی است که در سالهای اخیر همواره پیگیر پرداخت مطالبات خود بودند اما تابحال ریالی به آنها پرداخت نشده است.
حیدری اضافه کرد: از محل اعتبارات ۱۱۲ میلیارد تومانی توسعه راه های روستایی بهتر است بخشی از این مطالبات پرداخت گردد تا بیشتر از این شرمنده پیمانکاران فعال در این بخش نباشیم.
وی به واگذاری زمین مجانی برای همه واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در شهر اردبیل و سایر شهرها اشاره نمود و افزود: برای همه پنج هزار واحد احداثی در سطح استان در چارچوب طرح اقدام ملی مسکن زمین مجانی با ارزش بسیار بالا واگذار شده در حالیکه در خیلی از استان ها از بابت زمین مبالغ هنگفتی دریافت شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از همکاری و مساعدت استاندار اردبیل و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل در ردیف دار شدن تمامی راه های شریانی استان از منابع ملی قدردانی کرد و اظهار داشت: هم اکنون تمامی راه های شریانی استان در تبدیل به بزرگراه از ردیف ملی برخوردار می باشد بگونه ای که پارسال ۳۳۰ میلیارد تومان منابع ملی برای توسعه بزرگراه های استان اردبیل اختصاص یافته است.

1400/04/08
17:57:26
5.0 / 5
820
تگهای خبر: احداث , بار , زمین , ساختمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری