وزیر راه :

سال جاری واگن مسافری و لكوموتیو تولید می نماییم

سال جاری واگن مسافری و لكوموتیو تولید می نماییم

به گزارش شیک بار وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تمامی اجزای واگن باری از جانب تولیدکنندگان ایرانی تولید خواهد شد و گام تکمیلی آن، تولید واگن مسافری و بعد هم لوکوموتیو است.به گزارش شیک بار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی اظهار نمود: در راه آهن با ایجاد مرکز جهادی پیشرفته، تلاش شد با احصای مسائلی که در راه آهن وجود دارد و باهدف تحقق و دگرگونی برای ایجاد ایمنی و بهره وری در آن، مشکلات و اولویت ها شناسایی شوند.
وی اظهار داشت: در این مرکز جهادی، جوانان تحصیل کرده با نشاط و پرانگیزه در کنار بازنشستگان خبره شرکت راه آهن و شرکتهای دانش بنیان با شعار "ایران روی ریل به سمت آینده" گردهم آمدند و در همین راستا "سه شنبه های ریلی با طعم فناوری" در این مرکز به منصه ظهور رسید.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: هر سه شنبه برخی از این جوانان و شرکتهای دانش بنیان برای حل مسائلی که در راه آهن احصاء می شود، پیشنهادهای فناورانه خودشان را عرضه می کنند.
وی خاطرنشان کرد: راه آهن جزو نادر مؤسسات دولتی بود که در سال ۱۳۹۹ توانست برای تمام مسائل و دغدغه هایش با استفاده از الگوی رفتاری مدیریتی در مرکز جهادی پیشرفته راه آهن، چاره پیدا کند و بسیاری از موارد را به قرارداد یا به حصول برساند.
اسلامی تاکید کرد: مهم ترین رویداد پارسال تولید واگن باری توسط راه آهن بود که جشن خودکفایی آن هم برگزار گردید.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: از این به بعد تمامی اجزای واگن باری از جانب تولیدکنندگان ایرانی تولید خواهد شد و گام تکمیلی آن، تولید واگن مسافری و بعد هم لوکوموتیو است.


منبع:

1400/01/22
21:11:40
5.0 / 5
981
تگهای خبر: بار , تولید , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری