نوسازی ۷ زمین چمن محلی در جنوب شرق تهران

نوسازی ۷ زمین چمن محلی در جنوب شرق تهران

به گزارش شیک بار شهردار منطقه 15 اظهار داشت: 7 زمین چمن مصنوعی در قالب پروژه های توسعه محلی در ایام پایانی سال در منطقه 15 نوسازی و تحویل شهروندان شد.


به گزارش شیک بار به نقل از مهر، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه ۱۵ با بیان این مطلب اظهار داشت: عملیات نوسازی ۷ زمین چمن مصنوعی در محله های منطقه ۱۵ بمنظور توسعه فضاهای ورزشی و تفریحی، و در امتداد تحقق شعار «تهران شهری برای همه» در ایام پایانی سال به پایان رسید و در اختیار شهروندان قرار گرفت. وی افزود: زمین های چمن از با اهمیت ترین مراکز ورزشی محله ها اند که طی سال های گذشته گرفتار فرسودگی شدید شدند و با درخواست شورایاران در پروژه های کوچک مقیاس بازسازی مجدد آنها تعریف شد.
شهردار منطقه افزود: عملیات زیرسازی و تعویض زمین چمن مصنوعی ۱ و ۲ در بوستان ولیعصر (عج)، گلزار، گلگشت، مبعث، فجر و خاور شهر در نواحی هفتگانه منطقه به پایان رسید و همزمان با فرارسیدن بهار، تحویل شهروندان شد. شهردار منطقه در آخر با تاکید بر اینکه در پروژه های کوچک مقیاس بر رفع کم و کاستی های محله توجه شده تا ضمن جلب مشارکت شهروندان در تصمیم گیری ها و تقویت حس تعلق خاطر به محله، کیفیت زندگی ارتقا داده شود، اضافه کرد: مدیریت شهری بمنظور ساماندهی عادلانه تر خدمات؛ به سطوح محله ای در شهر توجه داشته و سیاست اجرای پروژه های محله محور را در دستور کار قرار داده است.
بر طبق این گزارش، عملیات ترمیم زمین چمن مصنوعی آزادگان، نباتی، دارالقرآن و شاهد نیز در دستورکار معاونت اجتماعی قرار دارد.


منبع:

1399/12/27
11:58:08
0.0 / 5
1278
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری