به ریاست وزیر راه و شهرسازی برگزار شد؛

جلسه ۵ وزیر دولت برای ساماندهی حاشیه نشینی در مشهد

جلسه ۵ وزیر دولت برای ساماندهی حاشیه نشینی در مشهد

به گزارش شیک بار ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در جلسه فوق العاده امروز خود با مبحث ساماندهی حاشیه مشهد مقدس با حضور پنج وزیر کابینه دولت دوازدهم ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص داد.به گزارش شیک بار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جلسه فوق العاده ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار با مبحث ساماندهی حاشیه نشینی در کلانشهر مشهد مقدس امروز با حضور وزرای راه و شهرسازی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ورزش و جوانان، نیرو، فرمانده نیروی انتظامی کشور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و استاندار خراسان رضوی روز دوشنبه ۲۵ اسفند ماه در وزارت راه و شهرسازی به ریاست محمد اسلامی برگزار گردید.
بنا بر این گزارش از مبلغ کل ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار وزارت خانه ها و دستگاههای اجرایی، وزارت راه و شهرسازی ۱، ۷۰۰ میلیارد تومان ظرف دو سال برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد هزینه خواهد نمود.
ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در این نشست مصوب کرد که هر یک از وزارت خانه ها و دستگاههای اجرایی عضو این ستاد سهمشان را در ساماندهی حاشیه شهری مشهد در مورد تأمین سرانه های ورزشی، فرهنگی، ایجاد اشتغال، کاهش صدمه های اجتماعی، اقدامات کالبدی و فاضلاب حداکثر ظرف دو سال در چارچوب تأمین اعتبار در بودجه سالانه پرداخت کنند.
امروز علاوه بر حضور پنج وزیر دولت در جلسه فوق العاده ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار فرمانده نیروی انتظامی کشور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد و نمایندگان دستگاههای اجرایی دیگر حضور داشتند.
در این جلسه وزارت خانه ها و دستگاههای اجرایی عضو، گزارش اقدامات انجام شده را در مورد ساماندهی حاشیه شهر مشهد عرضه کردند.
بر اساس بند ۲ مصوبه شماره ۷۴۹۰۰/ ۴۸۶۰۱ ه مورخ ۰۲/ ۰۷/ ۹۳‬ ستاد بازآفرینی شهری در سطح ملی دارای ۲۱ عضو رسمی بوده که به ریاست رئیس جمهور و نایب رئیسی وزیر راه و شهرسازی تشکیل می شود. دبیرخانه این ستاد در وزارت راه و شهرسازی (شرکت بازآفرینی شهری) مستقر است.


منبع:

1399/12/26
13:09:24
0.0 / 5
1018
تگهای خبر: بار , دستگاه , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری