وزیر راه:

پروژه راه سازی سرخه- سمنان گشایش ارتباطات منطقه ای را مهیا كرد

پروژه راه سازی سرخه- سمنان گشایش ارتباطات منطقه ای را مهیا كرد

به گزارش شیک بار وزیر راه با اشاره به کلنگ زنی سال قبل محور سمنان- سرخه و بهره برداری از آن، اظهار داشت: این پروژه راه سازی گشایش ارتباطات منطقه ای را مهیا کرده است.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، محمد اسلامی، بامداد پنج شنبه در ادامه سفر دو روزه خود به استان سمنان، از پروژه راه سازی سرخه- سمنان بازدید به عمل آورد و در حاشیه این بازدید به خبرنگاران، بیان کرد: این پروژه توانسته خوشبختانه گشایش خوبی را داشته باشد برای اینکه منطقه پر تردد است و می طلبد که یک محور با استانداردهای بهتری در این منطقه وجود داشته باشد.
وی با اعلان اینکه سال قبل این طرح کلنگ زنی و امسال خوشبختانه بهره برداری خوبی از آن شده است، ابراز کرد: یکی از اولویت های وزارتخانه اتمام پروژه هایی است که بتواند به توسعه اقتصادی مناطق کمک نماید که دراین زمینه راه، دارای اهمیتی بسزا است.
معاون عمرانی استاندار سمنان نیز در حاشیه این بازدید درباره پروژه راه سازی سمنان- سرخه به خبرنگار مهر، اظهار داشت: طول محور ۱۱.۵ کیلومتر است و قرار داد ساخت آن تیرماه ۹۸ منعقد و تاریخ اتمام آن تیرماه ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است.
منوچهر فخری با اعلان اینکه مبلغ قرارداد این طرح راه سازی ۳۱ میلیارد تومان برآورد شده است، بیان کرد: این محور دارای پیشرفت فیزیکی ۵۱ درصدی است و همین طور تا کنون ۱۱ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت آن صرف شده است.
وی با اعلان اینکه این طرح برای اتمام به ۴۵ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز دارد، اشاره کرد: امروز با حضور وزیر درباره تسریع در عملیات ساخت و ساز این طرح دستوراتی داده شده است.
وزیر راه مقرر است در ادامه سفر دو روزه خود به استان سمنان، بازدیدی از پروژه های شهرستان شاهرود نیز داشته باشد.


منبع:

1399/10/25
19:51:43
0.0 / 5
1088
تگهای خبر: بار , زمین , سفر , وزیر راه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری