معاون وزیر راه خبر داد:

افزایش جمعیت شهرهای جدید به یك میلیون و ۱۰۰ هزار نفر

افزایش جمعیت شهرهای جدید به یك میلیون و ۱۰۰ هزار نفر

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: جمعیت شهرهای جدید الان با برنامه ریزی های صورت گرفته به یک میلیون و 100 هزار نفر رسیده و در 7 شهر به 100 هزار نفر ارتقا پیدا کرده است.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، حبیب الله طاهرخانی امروز در پنل آنلاین علمی واکاری تجربه CDS استراتژی های توسعه شهری در شهرهای جدید با موضوعیت شهر صدرا با اعلان اینکه سیاست شهرهای جدید در سایر کشورها سیاست توسعه شهری است اظهار داشت: در قالب سیاست توسعه شهری ما اهتمام کرده ایم شقوق مختلف توسعه را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.
وی افزود: توسعه درون شهری و توسعه پیوسته شهرها و همین طور بحث توسعه مفصل در قالب شهرک ها و شهرهای جدید را مورد بحث و بررسی قرار دادیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: تلاش هایی در این عرصه شروع شده و طرح هایی هم از کره جنوبی انجام داده ایم و این طرح ها را مورد تصویب قرار داده ایم.
وی با اشاره به اینکه اصلی ترین سیاست ما در شهرهای جدید توسعه شهری خصوصاً پس از انقلاب بوده است اظهار داشت: الان حدود ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در مجموعه شهرهای جدید زندگی می کنند و الان جمعیت ۷ شهر جدید به حدود ۱۰۰ هزار نفر رسیده است.


1399/09/28
12:31:59
5.0 / 5
1209
تگهای خبر: تجربه , شركت , وزیر راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری