در جمع خبرنگاران مطرح شد:

پیشرفت فیزیكی ۵۰ درصدی باقیمانده آزاد راه رشت- قزوین

پیشرفت فیزیكی ۵۰ درصدی باقیمانده آزاد راه رشت- قزوین

به گزارش شیك بار وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت فیزیكی بیش از 50 درصدی 8.2 كیلومتر باقیمانده از آزاد راه رشت- قزوین، اظهار داشت: این پروژه تا زمان تكمیل نیازمند اعتبار 800 میلیارد تومان است.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، محمد اسلامی عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از آزاد راه رشت- قزوین در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این بخش از آزاد راه یکی از گلوگاه هایی مهم این پروژه بوده که اجرای آن سال ها به طول انجامیده است، اظهار نمود: بهره برداری و تکمیل این پروژه یکی از مطالبه های مهم مردم است.
وی با اعلان اینکه تکمیل ۸.۲ کیلومتر باقیمانده از این پروژه در دستور کار وزارت راه قرار گرفت، اضافه کرد: به دنبال این بودیم تا با حل مسائل مربوط به این قطعه بتوانیم با طراحی و مهندسی خاص و رعایت همه جوانبی که این پروژه با آن مواجه بود آنرا اجرائی و محقق نماییم تا از بار ترافیکی این محور کاسته شود.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی این پروژه، اشاره کرد: تکمیل باقیمانده این پروژه نیازمند همکاری بسیار و رفع مسائل بسیاری است تا بتوانیم با برطرف نمودن موانع به قول خود برای اتمام و تکمیل این پروژه در زمان بندی اعلام شده عمل نماییم.
وی با اعلان اینکه احتمال اینکه قسمتی از این پروژه به سال ۱۴۰۰ نیز کشیده شود وجود دارد، تاکید کرد: قول داده بودیم این پروژه تا اختتام کار دولت تکمیل و بهره برداری شود.
اسلامی با اشاره به اینکه میزان اعتبار هزینه شده برای اجرای ۸.۲ کیلومتری باقیمانده آزاد راه رشت- قزوین باتوجه به سختی مسیر بیش از کل پروژه است، اظهار داشت: تا زمانی که این پروژه تکمیل و بهره برداری شود ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر هزینه خواهد شد.
وی با اعلان اینکه علت این میزان هزینه به سبب سخت بودن مسیر و راه اندازی پل های بزرگ و تعداد زیادی تونل است، افزود: بیش از ۷۰ درصد این مسیر نیز این شرایط را دارد و یکی از پروژه های فاخر مهندسی داخلی در حال اجراست.


منبع:

1399/08/28
20:41:41
5.0 / 5
1485
تگهای خبر: بار , ترافیك , مسیر , وزیر راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری