یك عضو شورای شهر تهران اعلام كرد:

وجه قانونی اعلام زودرس عدم ثبت نام طرح ترافیك سال ۹۷

وجه قانونی اعلام زودرس عدم ثبت نام طرح ترافیك سال ۹۷

به گزارش شیك بار یك عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: اعلام اینكه در سال ۹۷ ثبت نام طرح ترافیك انجام نخواهد شد پیش از تصویب در شورای شهر تهران وجه قانونی ندارد.مجید فرهانی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این پرسش كه آیا اعلام اینكه شهرداری برای طرح ترافیك سال ۹۷ ثبت نام نخواهد كرد پیش از اینكه این مورد در شورای شهر تهران به تصویب برسد قانونی است اظهار داشت: بررسی هر گونه تغییر، نوع و مقدار عوارض در طرح ترافیك باید در شورای شهر تهران صورت گیرد و شورا آن را به تصویب رسانده سپس به فرمانداری و بعد در شورای عالی ترافیك مطرح شود.
وی ادامه داد: تابحال اعضای شورای شهر به جز كمیسیون تخصصی در جریان كار كارشناسی تغییرات طرح ترافیك قرار نگرفتند ازاین رو لازم است پیش از هر گونه اقدامی بر مبنای قوانین این طرح را در شورا مورد بررسی قرار دهند.
وی ادامه داد: از سال ۸۷ تابحال ۱۵ لایحه در مورد تغییر عوارض طرح ترافیك مورد بررسی و تصویب قرار گرفته انتظار ما از مدیران فعلی شهری این است كه این تغییرات را به اطلاع شورای شهر برساند. شورا ممكن است این تغییرات را تصویب، رد یا با اصلاحاتی به تصویب برساند. اعلام زودهنگام اینكه در سال ۹۷ هیچ ثبت نامی برای طرح ترافیك صورت نمی گیرد هیچ وجه قانونی ندارد و تنها سبب سردرگمی افكار عمومی می گردد و این نوع رفتارها شایسته نیست.
 

1396/10/16
23:01:31
5.0 / 5
2586
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری