در راستای اجرای طرح ملی مسكن؛

سازمان زمین و مسكن 60 هزار قطعه زمین به بنیاد مسكن تحویل داد

سازمان زمین و مسكن 60 هزار قطعه زمین به بنیاد مسكن تحویل داد

به گزارش شیك بار معاون مسكن شهری بنیاد مسكن انقلاب اسلامی از دریافت ۶۰ هزار قطعه زمین از سازمان ملی زمین و مسكن برای طرح اقدام ملی اطلاع داد.به گزارش شیک بار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جواد حق شناس با بیان این خبر اظهار داشت: الان در مرحله لینک شدن سامانه بنیاد مسکن و سامانه tem.mrud.ir هستیم تا به این طریق متقاضیان به بانک برای دریافت تسهیلات معرفی شوند.
وی در مورد اقدامات بنیاد مسکن در طرح اقدام ملی مسکن، اضافه کرد: بنیاد مسکن تابحال ۶۰ هزار قطعه زمین از سازمان ملی زمین و مسکن دریافت کرده است تا اقدامات ساخت مسکن اقدام ملی را برای این زمین ها آغاز کند.
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: از ۶۰ هزار قطعه زمینی که از جانب وزارت راه و شهرسازی به بنیاد برای ساخت مسکن ملی واگذار شده تابحال موقعیت ۳۷ هزار قطعه سنجش شده و برای قطعات سنجش شده در حال تهیه طرح هستیم در عین حال تولید مسکن برای ۱۰ هزار واحد مسکن ملی آغاز و طراحی حدود ۶ هزار واحد به پایان رسیده است
حق شناس اضافه کرد: الان در مرحله لینک شدن سامانه بنیاد مسکن و سامانه tem.mrud.ir هستیم تا به این طریق متقاضیان به بانک برای دریافت تسهیلات معرفی شوند.
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: بعد از ثبت نام مرحله اول گزینش ها و پالایش مربوط به اصالت هویت افراد انجام شده است> برای مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، وزارت راه و شهرسازی ثبت نام ها را به شکل پیامکی و اینترنتی انجام داده که منتظر هستیم تا لیست به بنیاد مسکن اعلام گردد.
به گفته حق شناس، حدود ۳۰۰ شهر در اولین مرحله طرح های تعریف شده اقدام ملی تحت مسئولیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای ساخت مسکن ملی است همچنین، بنیاد مسکن شروع حدود ۳۰۰۰ واحد طرح های اقدام ملی را در دست انجام دارد که شامل پروژه های بنیاد مسکن و زمین هایی است که از جانب وزارت راه و شهرسازی برای طرح اقدام ملی مسکن تخصیص یافته است.
وی افزود: طرح هایی که مستقیماً از جانب بنیاد مسکن برای اقدام ملی در دست انجام است حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. پروژه هایی که مربوط به اقدام ملی بر روی زمین هایی است که از جانب وزارت راه و شهرسازی به بنیاد برای انجام طرح ها تخصیص یافته حدود ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

1399/03/10
12:04:53
5.0 / 5
1719
تگهای خبر: بنیاد , تولید , زمین , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری