جزئیات پروازهای بازگشت ایرانی ها مقیم هند، كویت و تركیه به كشور

جزئیات پروازهای بازگشت ایرانی ها مقیم هند، كویت و تركیه به كشور

به گزارش شیك بار ایران ایر اعلام نمود: به دنبال درخواست وزارت امور خارجه، ایرانی ها مقیم كویت، تركیه و هند، طی روزهای پنج شنبه و جمعه با پروازهای فوق العاده هما به اصفهان، اهواز و تهران برمی گردند.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام نمود: با گسترش ویروس كرونا و حضور بعضی از شهروندان ایرانی در سایر كشورها، برخی از این هموطنان درخواست بازگشت به كشور را دارند كه بر همین اساس، تقاضای برقراری پرواز از جانب وزارت امورخارجه با تأیید وزارت بهداشت به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" عرضه شده است.
در این راستا تقاضا برای برقراری پرواز جهت انتقال هموطنان از كشور هندوستان به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران عرضه شده كه بر مبنای برنامه ریزی انجام شده از جانب "هما"، یك پرواز در روز جمعه ۲۹ فروردین ماه سال جاری (۱۷ آپریل) از فرودگاه بمبئی به فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) صورت خواهد گرفت.
این پرواز در ساعت ۱۴: ۱۰ (به وقت محلی) از فرودگاه بمبئی پرواز و در ساعت ۱۷: ۳۰ وارد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) می شود. هموطنان جهت تهیه بلیت می توانند با شماره تلفن های ۲۲۰۴۷۰۷۰- ۲۲۰۲۱۰۲۵(۹۱۲۲)، دفتر فروش "هما" در بمبئی تماس بگیرند.
پروازهای كویت به اصفهان و اهواز
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" همینطور از انجام دو پرواز از فرودگاه كویت به فرودگاه های اهواز و اصفهان جهت انتقال هموطنان اطلاع داد و اعلام نمود: بر مبنای برنامه ریزی صورت گرفته، نخستین پرواز از فرودگاه كویت به مقصد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، در ساعت ۱۵: ۳۰ (به وقت محلی) امروز چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه سال جاری (۱۵ آپریل) انجام می شود. این پرواز در ساعت ۱۸: ۳۰ وارد فرودگاه اصفهان می شود.
پرواز دوم هم در روز پنج شنبه ۲۸ فروردین ماه سال جاری (۱۶ آپریل) از فرودگاه كویت به مقصد فرودگاه اهواز انجام می شود. این پرواز در ساعت ۱۵ فرودگاه كویت را ترك و در ساعت ۱۷: ۵۵ در فرودگاه اهواز به زمین می نشیند. مسافران جهت تهیه بلیت این پروازها می توانند با شماره تلفن دفتر فروش "هما" در كویت، ۰۰۹۶۵۲۲۰۲۴۱۰۵ تماس بگیرند.
جزئیات پروازهای آنكارا و استانبول به تهران
این شركت هواپیمایی همینطور در مورد بازگشت ایرانیان مقیم تركیه به كشورمان با پروازهای فوق العاده هما اعلام نمود: ضمن هماهنگی با سفارت ایران در آنكارا و دریافت مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی كشوری تركیه، پرواز به فرودگاه های آنكارا و استانبول را برای انتقال هموطنان به كشور برنامه ریزی نموده است.
بر اساس اعلام هما، دو پرواز برای انتقال هموطنان از تركیه برنامه ریزی شده است كه نخستین پرواز از فرودگاه استانبول به مقصد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام می شود.
این پرواز در ساعت ۲۲: ۰۵ (به وقت محلی) روز ۲۷ فروردین ماه سال جاری (۱۵ آپریل) انجام و در ساعت ۲: ۴۰ صبح روز ۲۸ فروردین ماه وارد فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) می شود.
پرواز دوم از تركیه هم از فرودگاه آنكارا در ساعت ۱۹: ۳۰ به وقت محلی روز پنج شنبه ۲۸ فروردین ماه (۱۶ آپریل) به مقصد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام می شود.
هموطنان گرامی می توانند جهت تهیه بلیت پرواز استانبول با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۶۶۰۱۰ در تهران و جهت تهیه بلیت پرواز آنكارا با شماره تلفن ۰۰۹۰۵۳۳۴۷۱۹۲۱۲ در تركیه تماس بگیرند.

1399/01/28
13:32:28
5.0 / 5
1714
تگهای خبر: زمین , سازمان , شركت , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری