یزدانی:

تصمیم گیری درباب بازگشایی بوستانهای پایتخت به زودی انجام می شود

تصمیم گیری درباب بازگشایی بوستانهای پایتخت به زودی انجام می شود

به گزارش شیك بار معاون شهردار تهران درباب بازگشایی بوستان های پایتخت اظهار داشت: طی یك تا دو روز آینده آنرا تعیین تكلیف می نماییم و به صورت خیلی شفاف تعطیلی بوستان ها مصوب نشده است.


به گزارش شیك بار به نقل از مهر، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران پس از اظهارنظرهای اعضای شورای شهر تهران درباب گزارش ارائه شده از اقدامات معاونت خدمات شهری بعد از شیوع ویروس كرونا درباب غربالگری كاركنان خدمات شهری اظهار داشت: غربالگری با همكاری در سازمان خودمان انجام شد و كمترین تلفات نیز در حوزه ما بوده است و یك نفر در سازمان پسماند و دو نفر در میادین میوه و تره بار و ۷ نفر در سازمان بهشت زهرا به كرونا مبتلا شده اند. در میان آتش نشان ها تعداد مبتلاها مقداری بیشتر بود كه با همكاری شهر سالم و قراردادهایی كه با برخی از آزمایشگاه ها داریم در حال غربالگری كارمندان هستیم.

یزدانی درباب كاشت درختان سوزنی برگ كه نظری نسبت به آن تذكر داد اظهار داشت: ما در تهران این اقدام را انجام نمی دهیم و این كار برعهده منابع طبیعی و در كمربند سبز پایتخت انجام می شود و اگر موردی باشد آنرا اصلاح می نماییم.

معاون شهردار تهران با اشاره به تفاهمنامه ای كه با منطقه ۲۲ درباب تامین آب منعقد شده است، اظهار داشت: از شورای شهر تقاضا داریم كمیسیون برنامه و بودجه و خدمات شهری مصوب كنند تا در منطقه ۴ نیز آنرا به نتیجه برسانیم.

وی درباب پسماندهای بیمارستانی با تاكید بر اینكه كار ما نیست، اظهار داشت: اما این مساله باید در ابعاد كشوری حل شود و با رایزنی با وزیر بهداشت این مساله یك دفعه برای همیشه حل شود.

یزدانی درباب وضعیت بازگشایی بوستان ها نیز اظهار داشت: طی یك تا دو روز آینده آنرا تعیین تكلیف می نماییم و به صورت خیلی شفاف تعطیلی بوستان ها مصوب نشده است.

معاون شهردار تهران با اعلان اینكه فروش مجازی در میادین میوه و تره بار به خوبی در حال پیش روی است، اشاره كرد: بنا داریم در ۱۳ میدان میوه و تره بار فروش مجازی را انجام دهیم.

او همینطور درباب عدم پرداخت عیدی كارگران خدمات شهری اظهار داشت: پرداخت را كامل انجام داده ایم و پول به مناطق پرداخت و به پیمانكار داده می شود. طی هفته گذشته خلیل آبادی یكی دو پیام درباب عدم پرداخت عیدی كارگران در یك منطقه خاص برای من فرستادند و در یكی دو منطقه تنها بحث عیدی بود كه پول را به شركت دادیم، اما نسبت به پرداخت آن به كارگران اقدام نشده بود كه برخورد لازم صورت گرفت.

یزدانی همین طور درباب دفن بیماران كرونایی در حرم عبدالعظیم در شهر ری اظهار داشت: مسئولیت امامزاده ها با ما نیست و آنها نیز اجازه این كار را نمی دهند و از آقای خال شنیدم كه امامزاده ها در بخشنامه ای دفن متوفیان كرونایی را ممنوع كرده اند، اما اگر انجام می شود، پیگیری آن باید از كانال های دیگری باشد.

او همینطور درباب خرید زباله سوز باتوجه به شرایط تحریم اظهار داشت: از قبل نیز سرمایه گذاران انگیزه چندانی در این بخش نداشتند و اثر چندانی در كار ما در این بخش نداشته است.


منبع:

1399/01/24
22:49:09
5.0 / 5
1775
تگهای خبر: بار , خدمات , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری