در گزارش شیك بار مطرح شد

فرودگاه ماهشهر عملیاتی شد

فرودگاه ماهشهر عملیاتی شد

شیك بار: مدیرعامل شركت عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی از عملیاتی بودن فرودگاه ماهشهر طی امروز آگاهی داد و اظهار داشت: همه پروازها طبق برنامه انجام می شود.محسن آتش زمزم در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه هم اكنون فرودگاه ماهشهر عملیاتی بوده و مشكلی برای ادامه پروازها ندارد، اظهار داشت: برای پرواز برگشت (ماهشهر به تهران) كه هواپیمای آن امروز بامداد بدلیل خروج از باند لطمه دیده، هواپیمای جایگزین گذاشتیم و مسافران به تهران بازگشتند.
مدیرعامل شركت عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی (شركت متولی اداره فرودگاه های تحت مالكیت وزارت نفت) اضافه كرد: دو پرواز دیگر نیز امروز در این فرودگاه انجام می شود كه بدون هیچ مشكلی صورت خواهد گرفت.
به گزارش شیك بار به نقل از مهر، برمبنای اعلام منابع فرودگاهی، پرواز شماره ۶۹۳۸ تهران- ماهشهر شركت هواپیمایی كاسپین قرار بود ساعت ۱۵ امروز صورت گیرد كه طبق اعلام، با یك ساعت تأخیر در ساعت ۱۶ صورت خواهد گرفت.
پیش از این برخی منابع خبری از بسته بودن فرودگاه ماهشهر و لغو پروازهای ورودی و خروجی امروز آن آگاهی داده بودند.
صبح امروز پرواز شماره ۶۹۳۶ شركت هواپیمایی كاسپین كه بعد از فرود در فرودگاه ماهشهر از باند خارج شد؛ خوشبختانه هیچیك از ۱۳۵ مسافر این پرواز لطمه ندیدند.


منبع:

1398/11/08
09:06:29
5.0 / 5
2556
تگهای خبر: خدمات , شركت , فرود , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری