محسن هاشمی:

ترور ناجوانمردانه سرلشگرسلیمانی ایران را آكنده از اندوه و خشم كرد

ترور ناجوانمردانه سرلشگرسلیمانی ایران را آكنده از اندوه و خشم كرد

به گزارش شیك بار رئیس شورای شهر تهران در پیامی ضمن تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: ترور ناجوانمردانه سردار سرفراز سرلشگر حاج قاسم سلیمانی، ایران را آكنده از اندوه و خشم كرد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، در پیام تسلیت محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران آمده است: باآنكه مقامات دولت جنایتكار آمریكا، در تصور پیروزی از این اقدام رذیلانه هستند اما در منطق اسلام، شهادت بالاترین پیروزی برای انسان است. امروز حاج قاسم سلیمانی در وصال حق و بارگاه الهی، مفتخر به رتبه بسیار فراتر از فرماندهی و سرلشگری گردیده است.
امروز حاج قاسم، با غسل شهادت در خون پاكش، كارنامه ۶۳ سال مجاهدتش را به مهر قبولی حضرت حق ممهور كرد و ردای خادمی حرم را دستان مطهر ارباب بی كفن، به جای كفن بر او پوشاند.
چشمانمان باآنكه در این فراق گریان است اما اراده این ملت، با خون شهیدانمان قوی تر خواهد شد.
پیام تسلیت شورای اسلامی استان تهران به دنبال شهادت سپهبد سلیمانی
شورای اسلامی استان تهران به دنبال شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی پیام تسلیتی را صادر كرد.
در متن پیام اینستاگرامی شورای استان تهران آمده است:
«بسمه تعالی
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ بِّهِمْ یُرْ زَقُونَ

شهادت هنر مردان خداست.
سردار رشید اسلام، فرمانده دلیر ایران حاج قاسم سلیمانی استوار و رادمنشانه در برایر نیرنگ های جنگ افروزان و ویرانگری های منطقه ای خودكامگان جهان ایستاد و از منطقه خاورمیانه و ایران دفاع كرد.
تدبیر و قدرت فرماندهی ایشان طی دهه ها، از مبارزه با رژیم بعث در عراق تا مهار فجایع القاعده و شبه نظامیان جنایتكار داعش، سرمایه پرارزش دوران و ملت ماست. سردار حاج قاسم سلیمانی مؤمنانه و ققنوس وار بارها تا مرز شهادت پیش رفته بود. شهادت این سردار بزرگ اسلام و ایران به فرمان رئیس جمهور آمریكا، شاهدی بر جنگ افروزی دولت كنونی این كشور است.
سردار شهید سرلشكر حاج قاسم سلیمانی به مثابه قله ی رفیع رشادت در سرزمین ما جاودانه است. شورای اسلامی استان تهران شهادت این سردار رشید و نامدار ایران و جهان اسلام را به مقام معظم رهبری، مردم شریف ایران، هم رزمان دلیرش و آزادیخواهان منطقه تبریك و تسلیت عرض می نماید و بر عهد ملی برای پاسداری از خون شهدا و جانفشانی در راه ایران و اسلام استوار است.»

1398/10/13
19:36:01
5.0 / 5
1596
تگهای خبر: بار , زمین , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری