یك مقام مسئول اعلام كرد؛

صف 29 شركت داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در بندر چابهار

صف 29 شركت داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در بندر چابهار

به گزارش شیك بار مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اعلام نمود: ۲۹ شركت برای سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار در ۶ ماه اول امسال متقاضی بودند.به گزارش شیك بار به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، بهروز آقایی درباره افزایش جذب سرمایه گذاری در بندر چابهار، اظهار نمود: بندر چابهار بعنوان بزرگترین بندر اقیانوسی كشور با موقعیت استراتژیك و دستیابی به آب های آزاد بین المللی جایگاه ویژه ای در مبادلات ایران با سایر كشورهای منطقه دارد.
به گفته وی، این بندر بعنوان دروازه تجارت به كشورهای عضو IORA، CIS، افغانستان و آسیای میانه و نزدیكی به بنادر حوزه دریای عمان و اقیانوس هند از منظر تجارت دریایی، خشكی و امنیتی بهترین مسیر ترانزیتی برای كشورهای منطقه است.
مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با تاكید بر جایگاه ویژه بندر چابهار در نگاه صاحبان سرمایه اضافه كرد: گرایش بخش خصوصی داخلی و خارجی به حضور در بندر شهید بهشتی نشان داده است كه سرمایه گذاران ایران و دیگر كشورها به این بندر بعنوان بندری مطمئن برای سرمایه گذاری توجه دارند.
آقایی افزود: عرضه ۲۹ درخواست سرمایه گذاری از آغاز امسال و بازدید بیشتر از ۳۶ هیات داخلی و خارجی از بندر شهید بهشتی چابهار نمونه بارزی از نگاه ویژه مقام ها و سرمایه گذاران ملی و فراملی به این بندر است.
در سال ۹۷ هم ۱۵۰ هیات داخلی و خارجی از بندر چابهار بازدید كردند و در نهایت ۶۵ درخواست سرمایه گذاری عرضه و ۱۷ مورد نهایی و منجر به قرارداد شد.

1398/07/01
21:57:17
5.0 / 5
1437
تگهای خبر: بار , تجارت , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری