معاون سازمان راهداری خبر داد:

راه دسترسی ۲۲۰ روستای لرستان همچنان قطع است

راه دسترسی ۲۲۰ روستای لرستان همچنان قطع است

شیك بار: معاون سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اشاره به اتصال راه دسترسی ۵۹۰ روستای لرستان اظهار داشت: همچنان راه ۲۲۰ روستا قطع است.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، خداداد مقبلی بامداد امروز دوشنبه در سخنانی با اشاره به اینكه ۸ استان درگیر سیل مخرب بود مخصوصاً لرستان كه تخریب های وسیعی در شبكه ارتباطی و راه ها داشت، گفت: نیروهای راهداری ۱۹ استان با ۴۰۰ دستگاه سنگین و نیمه سنگین راهداری و ۶۰۰ نفر نیروی راهدار به لرستان آمدند.
وی با اشاره به اینكه در ۱۱ شهرستان لرستان نیروهای این ۱۹ استان فعال می باشند، اشاره كرد: از شروع كار ارتباط ۸۶۱ روستای لرستان قطع بود و عمده محورهای ارتباطی با مركز استان قطع شده بود.
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تاكید بر اینكه با تلاش راهداران همه مسیرهای شریانی كه ارتباط بین شهری و مركز استان بود برقرار شد، اضافه كرد: تا كنون ارتباط ۵۹۰ روستا با مركز بخش و مركز استان برقرار شده است، ۲۲۰ روستا الان هنوز ارتباط برقرار نشده است و تلاش راهداران در این مناطق ادامه دارد.
مقبلی با اشاره به اینكه اقدامات پس از سیل اقداماتی موقتی است تا دستگاه های امدادرسان به مردم گرفتار سیل برسند، اظهار داشت: اقدامات دراز مدتی برای ساخت مسیرهای اصلی با استانداردهای فنی در دستور كار خواهیم داشت.
وی كه در گفت و گوی خبری سخن می گفت، با اشاره به اینكه پل های بزرگی در مسیرها هستند كه تخریب شده اند و به جهت اینكه تردد دائم برقرار نماییم پل های پیش ساخته ای را سپاه نصب خواهد كرد، اشاره كرد: در ادامه كار از بخش پیمانكاری و منابع خودمان مجدداً محورهای لطمه دیده را راه اندازی خواهیم كرد.

1398/01/19
14:39:49
5.0 / 5
2353
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری