رئیس انجمن شركت های حمل و نقل ریلی خبر داد:

الحاق ۷۷ واگن به ناوگان ریلی برای سفرهای نوروزی

الحاق ۷۷ واگن به ناوگان ریلی برای سفرهای نوروزی

به گزارش شیك بار رئیس انجمن شركت های حمل و نقل ریلی از افزوده شدن تعداد ۷۷ واگن به شبكه ریلی در آستانه سفرهای نوروزی اطلاع داد.به گزارش شیك بار به نقل از رجا، محمد رجبی در مورد اقدامات صورت گرفته این شركت تصریح كرد: علیرغم مشكلاتی كه در تأمین بودجه وجود داشت از حدود ۲۷ ماه گذشته توانستیم تعداد واگن های خریداری شده جدید خویش را تا آخر سال به ۵۰ واگن رسانده و به شبكه ریلی كشور اضافه نماییم.
وی به بازسازی بیشتر از ۶۷ واگن فرسوده اشاره نمود و اضافه كرد: علاوه بر بازسازی این تعداد واگن، با تأمین بودجه نسبت به خرید ۲۷ واگن دست دوم كه در شرایط عالی قرار دارند اقدام نموده ایم.
رجبی به اضافه شدن تعداد ۷۷ واگن به شبكه ریلی طی دوسال گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته زمینه بازسازی و ثبات درآمدی شركت فراهم شده و اساساً با تلاش بیشتر این شرایط به تثبیت بیشتری خواهد رسید.
رئیس انجمن شركت های حمل و نقل ریلی با بیان خرسندی از طریق اندازی خط ریلی قزوین رشت به پرداخت حقوق و عرضه بسته های حمایتی به كارمندان این شركت اشاره نمود و اظهار داشت: انتظار می رود با برنامه ریزی های صورت گرفته معوقات سایر بخش ها هم پرداخت شوند. ضمن آنكه در صورت امكان بسته های حمایتی جدید هم توزیع خواهد شد تا با كاهش دغدغه های كارمندان تمام بخش ها، علاوه بر افزایش كمی و كیفی خدمات عرضه شده به مسافران، اهداف رجا هم در این راستا محقق شود.

1397/12/18
15:11:56
5.0 / 5
1935
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , زمین , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری