آغاز بررسی بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران از هفته آینده

آغاز بررسی بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران از هفته آینده

شیك بار: رئیس شورای شهر تهران از بررسی بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران آگاهی داد و اظهار داشت: در جلسه روز یكشنبه هفته آینده (۱۲ اسفند) لایحه بودجه شهر تهران بررسی خواهد شد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، محسن هاشمی درانتها جلسه علنی امروز شورای شهر تهران با بیان بیان اینكه لایحه برج باغ ها امروز سپس بررسی تمام ماده های آن به تصویب رسید و برای تصویب نهایی به هیئت تطبیق ارسال خواهد شد، اظهار داشت: سپس تصویب هیئت تطبیق این لایحه به صورت پیشنهاد به شورای عالی معماری و شهرسازی ارسال خواهد شد تا در صورت تصویب قابلیت اجرا یابد.
وی با اشاره به اینكه در صورتیكه شورای عالی معماری و شهرسازی با مواردی از این لایحه موافق نباشد، باردیگر لایحه به شهرداری بازگشت خواهد شد، اظهار داشت: سپس بررسی دوباره در شورای شهر، لایحه با اصلاحات شورای عالی معماری و شهرسازی مجدد ابلاغ خواهد گردید تا برای باغات شهر تهران لایحه ای داشته باشیم.
رئیس شورای شهر تهران اشاره كرد: در ارتباط با این لایحه دو كمیسیون معماری و شهرسازی و محیط زیست و خدمات شهری، دیدگاه های متعددی داشتند كه دیدگاه كمیسیون سلامت و محیط زیست، احیای باغات و دیدگاه كمیسیون معماری و شهرسازی علاوه بر احیای باغات، نگاه توسعه ای باز داشت. باتوجه به اینكه این دو كمیسیون نتوانسته بودند به توافق نهایی برای احیای باغات بگیرند، در نتیجه لایحه با دقت در صحن بررسی و مصوب شد. امیدواریم با اجرای این لایحه تخریب باغات شهر تهران از بین برود.
هاشمی درباره باغات به هم پیوسته گفت: قبل از این درباره این باغات تصمیم گیری شده و مقرر شده دولت و شهرداری تهران برای تملك این باغات اقدام نمایند. البته برای قسمتی از این باغات در این لایحه تصمیم گیری شد.
وی با اشاره به اینكه از هفته آینده لایحه بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران بررسی خواهد شد، اشاره كرد: امیدواریم بتوانیم در نهایت ۵ جلسه، این بودجه را نهایی نماییم.
رئیس شورای شهر تهران به مشكلات مالی و اقتصادی و تحریم ها اشاره نمود و اظهار داشت: با عنایت به این مشكلات، مردم دغدغه زیادی برای تأمین هزینه دارند و با مشكل جدی مواجه گشتند. امیدواریم مسئولان نظام، حاكمیت و دولت خبرهای خوبی به مردم بدهند تا عید مناسبی داشته باشیم.

1397/12/07
19:52:03
5.0 / 5
1956
تگهای خبر: بار , خدمات , سلامت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری