بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران تفاهم كردند؛

خانه بزرگ آقا ی سریال شهرزاددر قبال زمینی برای بیمارستان واگذارشد

خانه بزرگ آقا ی سریال شهرزاددر قبال زمینی برای بیمارستان واگذارشد

به گزارش شیك بار بر مبنای امضای تفاهم نامه ای میان بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران، خانه بزرگ آقا در سریال شهرزاد با هدف راه اندازی بیمارستان به نهاد مدیریت شهری واگذار شد.به گزارش شیك بار به نقل از بنیاد مستضعفان، به دنبال اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای كمك به حفظ باغات و برگزاری جلساتی بین نمایندگان این بنیاد و شهرداری تهران در مورد چگونگی حفظ، احیاء و امكان استفاده مردم از باغ های تحت مالكیت این نهاد انقلابی، باغ های مذكور در قالب تفاهم انجام شده با شهرداری در اختیار این نهاد قرار گرفت.
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعلام نمود: محمد سعیدی كیا رئیس بنیاد مستضعفان دستور به حفظ و نگهداری از باغ های تحت مالكیت بنیاد داده و در همین راستا همكاری با شهرداری در جهت منافع عمومی شهروندان تهرانی و حفظ باغات شروع شده است. از این رو نخستین تفاهم نامه طرفین در مورد ۲ باغ تحت مالكیت بنیاد شامل باغ های عبقری و وثوق الدوله امضاء شد.
بنیاد مستضعفان با اشاره به توافقات صورت گرفته در مورد باغ عبقری بیان كرد: برپایه این تفاهم نامه مقرر شد بنیاد مستضعفان قسمتی از باغ عبقری واقع در منطقه دو شهرداری تهران (محله سعادت آباد – خیابان عبقری) را در اختیار شهرداری قرار دهد.
این نهاد در مورد سرنوشت باغ وثوق الدوله معروف به خانه بزرگ آقا و لوكیشن سریال شهرزاد واقع در منطقه ۱۴ شهری، محله پیروزی، خیابان نبرد اعلام نمود: مقرر شده است تا این باغ در قبال واگذاری زمین در همان محدوده منطقه ۱۴ برای ساخت بیمارستان به شهرداری واگذار شود.
بنیاد مستضعفان با ذكر اینكه بر مبنای توافق صورت گرفته شهرداری با احیای این باغ، آنرا به یكی از مراكز فرهنگی و تفریحی عام المنفعه شهر تهران بدل كند؛ خبر داد: خوشبختانه با این اقدام هم مكانی زیبا به مجموعه های فرهنگی و تفریحی كلان شهر تهران افزوده خواهد شد و هم جهت استفاده مردم شریف و قدرشناس تهران در منطقه شرق، بیمارستانی مدرن و مجهز ساخته خواهد شد.

1397/11/29
15:12:06
5.0 / 5
2055
تگهای خبر: احداث , بنیاد , زمین , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری