رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای:

شهرك حمل و نقل تهران جایگزین پایانه بار نسیم شهر می گردد

شهرك حمل و نقل تهران جایگزین پایانه بار نسیم شهر می گردد

شیك بار: رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای اظهار داشت: شهرك حمل و نقل استان تهران به تدریج ظرف دوسال آینده جایگزین پایانه بارنسیم شهر شده و شركتهای حمل و نقلی و ناوگان باری دراین شهرك مستقر می شوند.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، عبدالهاشم حسن نیا در حاشیه افتتاح شهرك شركت های حمل و نقل استان تهران با اشاره به اینكه ۹۰ درصد بار كشور توسط حمل و نقل جاده ای جابجا می گردد اظهار داشت: استان تهران قطب حمل و نقل كشور است كه ۲۵ هزار كامیون در این استان مستقر است و یكی از علل آلودگی هوا تردد این كامیون هاست.
وی اضافه كرد: بنابراین تصمیم به تسریع در راه اندازی این شهرك حمل و نقلی داشتیم تا شركت های حمل و نقلی و ناوگان آنها در یك منطقه مستقر شوند.
به گفته حسن نیا ۳۰۰ شركت در این شهرك به تدریج حضور یافته و طی دو سال آینده شهرك حمل و نقل استان تهران جایگزین پایانه بار نسیم شهر می گردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به منطقه راه اندازی شهرك حمل و نقلی استان تهران در مجاورت آزادراه های قم و ساوه و همینطور دسترسی به راه های منتهی به استان های شمالی كشور تصریح كرد: تجمیع همه شركت ها و ناوگان حمل و نقل جاده ای در یك منطقه سبب می گردد تا مردم و صاحبان بار با هزینه كمتری به كالا دسترسی داشته باشند.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اضافه كرد: چشم انداز ما این است كه ظرف دو سال آینده پایانه نسیم شهر به این شهرك منتقل شود. با عنایت به اینكه بخشی از مالكیت پایانه بار نسیم شهر در اختیار دولت می باشد به دنبال آن هستیم زیرساخت های شهرك حمل و نقل تهران و انشعابات آب و برق و گاز را از محل منابع دولتی تامین نماییم تا استقرار شركت های حمل و نقلی در شهرك شركت های حمل و نقلی اقتصادی شود.

1397/10/21
22:21:05
5.0 / 5
2169
تگهای خبر: بار , پایانه , جاده , حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری