رئیس كمیته ورزش شورای شهر تهران مطرح كرد؛

بازسازی و تجهیز ورزشگاه استقلال تهران

بازسازی و تجهیز ورزشگاه استقلال تهران

به گزارش شیك بار رئیس كمیته ورزش شورای شهر تهران، از تجهیز و بازسازی مجموعه ورزشی باشگاه استقلال از جانب مدیریت شهری اطلاع داد.حجت نظری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در دوره قبلی مدیریت شهری، تصمیم بر این گرفته شد كه ورزشگاه هایی در اختیار دو تیم فوتبال پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس قرار گیرد و بر همین مبنا بنا شد تا با قرعه كشی میان دو تیم، ورزشگاه های شهید كاظمی و ورزشگاه امام رضا(ع) به تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس داده شود.
وی با اشاره به اینكه سرانجام ورزشگاه شهید كاظمی به تیم پرسپولیس و ورزشگاه امام رضا(ع) هم به تیم استقلال داده شد، اظهار داشت: متاسفانه از همان ابتدا امكانات و تجهیزات دو ورزشگاه در یك سطح نبود و عملا امكاناتی كه در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت، بیشتر از باشگاه استقلال بود.
نظری با اشاره به مشكلات ورزشگاهی كه در اختیار باشگاه استقلال قرار داشت، اظهار داشت: در بازدیدی كه به تازگی از اماكن ورزشی منطقه ۱۸ شهرداری تهران داشتم، از این ورزشگاه هم بازدید كرده و متوجه شدم كه وضعیت چمن مصنوعی، امكانات ورزشی، سكوها و... در این ورزشگاه اصلا مناسب نمی باشد و عملا امكان استفاده مفید از این مجموعه وجود نداشت.
رئیس كمیته ورزش شورای شهر تهران با اشاره به اینكه تكمیل فرآیند بازسازی را از شهردار منطقه ۱۸ خواستم، اظهاركرد: خوشبختانه شهردار منطقه كه این بازسازی را شروع كرده بود، استقبال خوبی از تجهیز همه جانبه این ورزشگاه كرد. در پیگیری های بعدی اطلاع دادند كه عملیات بازسازی این ورزشگاه به خوبی در حال انجام می باشد و هم اكنون چمن مصنوعی زمین فوتبال و امكانات و تجهیزات ورزشگاه در حال نوسازی و تغییر است.
نظری با اشاره به اینكه استفاده از این ورزشگاه عموما به محل تمرین تیم های پایه باشگاه استقلال بدل شده، اظهار داشت: امیدوارم با افزایش امكانات بتوان خدمات مناسب تری به این تیم فوتبال و نوجوانان فوتبالیست در این تیم ارائه نمود. حتی امیدوارم در فازهای بعدی بتوانیم در تبدیل چمن مصنوعی به چمن هم به باشگاه استقلال كمك نماییم. كما اینكه این دست كمك ها به باشگاه پرسپلیس بیشتر صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینكه برای مدیریت شهری تفاوتی میان دو تیم استقلال و پرسپولیس وجود ندارد، تصریح كرد: هنگام حضور تیم پرسپولیس در مسابقات آسیایی هم ترتیبی دادیم تا امكان پخش مسابقه فوتبال از هفت تلویزیون شهری فراهم گردد. آنچه كه برای ما مهم می باشد تساوی و رعایت عدالت در تخصیص اعتبارات و امكانات است.

1397/10/01
15:51:13
5.0 / 5
1994
تگهای خبر: امكانات , بار , تجهیزات , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری