سخنگوی شورای شهر تهران؛

موافق فراهم آوردن تسهیلات برای زائران اربعین هستم

موافق فراهم آوردن تسهیلات برای زائران اربعین هستم

شیك بار: سخنگوی شورای شهر تهران، اظهار داشت: بنده موافق فراهم آوردن تسهیلات برای زائران اربعین هستم، چونكه معتقدم راهپیمایی اربعین جدای از تاثیرات معنوی، عظمت امت اسلامی و شیعیان را به نمایش می گذارد.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، علی اعطا در نود و چهارمین جلسه شورا عرضه توضیحاتی را پیرامون رای گیری لایحه هزینه كرد شهرداری در مراسم اربعین ضروری دانست و اضافه كرد: در جلسه گذشته شورا یعنی نود و سومین جلسه، در زمان رای گیری برای بررسی پیشنهاد كمیسیون های مشترك در مورد لایحه شهرداری در خصوص اعطای مجوز برای انجام هزینه مشاركت در مراسم اربعین حسینی به علت اعلام زود هنگام آخر رای گیری، رای من ثبت نشد، بنابراین بنده اعتراض كردم و خواستار محاسبه شمارش رای خود شدم كه هیات رئیسه موافقت نكرد.
وی اظهار داشت: در ادامه نسبت به این امر اعتراض كردم. اما در طول روز گذشته به واسطه علت رای ندادنم مورد سؤال شهروندان واقع شدم و لازم می دانم توضیحی در این خصوص عرضه بدهم.
اعطا اضافه كرد: ضمن درخواست از هیات رئیسه برای توجه به این موارد و با عنایت به اینكه بنده نماینده مردم شهر هستم اعلام می كنم كه بنده موافق فراهم آوردن تسهیلات برای زائران حضرت ابا عبدالله بوده و هستم و معتقدم راهپیمایی اربعین جدای از تاثیرات معنوی كه دارد، عظمت امت اسلامی و شیعیان را به نمایش می گذارد.

1397/07/24
19:47:30
5.0 / 5
2068
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری