زنگیشه خبر داد:

افزایش تعداد كارشناسان مراكز خرید و فروش خودرو در انتها سال

افزایش تعداد كارشناسان مراكز خرید و فروش خودرو در انتها سال

شیك بار: مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از افزایش تعداد رجوع كنندگان به مراكز خرید و فروش خودرو در ایام پایانی سال اطلاع داد.


به گزارش شیك بار به نقل از مهر، كامران زنگیشه با اشاره به این كه چهار مركز خرید و فروش خودرو در تهران وجود دارد، اظهار نمود: مركز خرید و فروش منطقه ۱۹ خودرو در عبدل آباد با گنجایش ۱۵۰۰ دستگاه خودرو، مركز خرید و فروش خودرو در منطقه ۱۳ مقابل شهرك زینبیه با ظرفیت ۱۵۰۰ دستگاه خودرو، مركز خرید و فروش خودرو خاوران ویژه وانت بارها در منطقه ۱۵ و همینطور مركز خرید و فروش خودرو چیتگر در كیلومتر ۱۲ جاده مخصوص كرج كه به صورت مشاركتی با شركت "جهاد نصر" بعنوان بزرگ ترین مركز خرید و فروش خودرو در تهران فعالیت دارند.
وی با اشاره به اینكه تمام خدمات مورد نیاز خریداران و فروشندگان در مراكز خرید و فروش خودرو فراهم است، اظهار داشت: كارشناسان بدنه و اصالت در تمامی مراكز مستقر هستند تا با بررسی همه جانبه خودروها از ضایع شدن حق فروشندگان و خریداران جلوگیری كرده و خدمات شایسته ای را به شهروندان ارائه نمایند.
به قول زنگیشه هماهنگی های لازم با نیروی انتظامی، پلیس آگاهی و همینطور راهور تهران بزرگ هم جهت جلوگیری از تخلفات احتمالی صورت گرفته است. همینطور عوامل شهرداری تهران با همكاری ناجا از حضور عوامل واسطه كه در محوطه مراكز خرید و فروش خودرو حاضر می شوند، خودداری كرده و آن ها را به داخل مراكز هدایت می كنند.
وی با تاكید بر اینكه همه خدمات مورد نیاز خرید و فروش خودرو در این چهار مركز به رجوع كنندگان عرضه می شود، اضافه كرد: رجوع كنندگان هزینه بسیار اندكی در ازای خدمات دریافتی می پردازند و می توانند با اطمینان خاطر امور مختلف مربوط به خرید و فروش را در این مراكز انجام دهند.
مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به اینكه در ایام پایانی سال میزان مراجعات به مراكز خرید و فروش خودرو افزایش می یابد، خاطرنشان كرد: تعداد كارشناسان بدنه و اصالت خودرو در ایام پایانی سال افزایش می یابند تا رجوع كنندگان خدمات مورد نیاز خودرو را با كیفیت و سرعت بیشتری دریافت كنند.


1396/12/15
14:06:29
5.0 / 5
2172
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری