انتقاد از حضور مدیران غیرمتخصص در حوزه ترافیك

انتقاد از حضور مدیران غیرمتخصص در حوزه ترافیك

شیك بار: دبیر كنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیك اظهار داشت: ۴۰ درصد مدیران حمل و نقلی در نهادهای اجرایی و شهرداری ها افراد غیر در رابطه با حمل و نقل هستند.به گزارش شیك بار به نقل از مهر، هفدهمین كنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیك، دقایقی پیش با حضور شهردار تهران، معاون حمل و نقل و ترافیك، شهرداران مناطق ۲۲ گانه و با حضور مهمانان خارجی، شروع به كار كرد.
رئیس هیات علمی در مراسم افتتاحیه هفدمین كنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیك" كه دقایقی پیش در سالن همایش های برج میلاد تهران آغاز شد، اظهار داشت: بیش از ۱۰۰۰ مقاله علمی در ۱۲ محور «شانزدهمین كنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیك» مورد پذیرش قرار گرفت كه در این میان به ترتیب سه محور «ایمنی ترافیك»، «برنامه ریزی حمل و نقل» و «حمل و نقل همگانی»، پذیرای بیشترین مقالات پذیرفته شده بودند.
محمود صفارزاده خاطرنشان كرد: ۱۷۰ مقاله از تعداد آثار ارائه شده بعنوان آثار برتر انتخاب گردید كه در طول كنفرانس عرضه و ۱۷۰ مورد هم در پوستر استفاده می شوند.
رئیس هیات علمی هفدهمین كنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیك ضمن غنیمت شمردن این رویداد كه در آن بستر مناسبی جهت تبادل دیدگاه ها و تجربیات در سطوح داخلی و بین المللی فراهم گردیده، از برگزاری بالغ بر ۶۰ نشست علمی-تخصصی در قالب محورهای ۱۲ گانه كنفرانس اطلاع داد.
صفارزاده از حمل و نقل همگانی، سیستم های هوشمند حمل و نقل، برنامه ریزی حمل و نقل و شهرسازی، ایمنی ترافیك و ریسك، حمل ونقل و توسعه پایدار، مهندسی ترافیك، اقتصاد حمل ونقل، مدیریت سیستم های حمل و نقل و ترافیك، آموزش ترافیك، قوانین و مقررات یكپارچه ترافیك، حمل ونقل غیر موتوری و طراحی هندسی معابر بعنوان محورهای این كنفرانس نام برد.
رئیس هیات علمی هفدهمین كنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیك در ادامه با تاكید بر اینكه "هفدمین كنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیك" با حضور بیش از ۱۵ نفر از اساتید برجسته بین المللی و حمایت ۲۹ دانشگاه و نهاد داخلی و خارجی برگزار می شود، خاطرنشان كرد: میهمانان از كشورهای اتریش، آلمان، آمریكا، كانادا و اسپانیا بوده وهمچنین مقالات هم از كشورهای همجوارمان چون تركیه، پاكستان و اردن دریافت شده است.
صفارزاده كنفرانس بین المللی ترافیك را مهم ترین رویداد علمی كشور در حوزه مهندسی حمل ونقل و ترافیك دانست كه در ۲۲ سال قبل ۱۶ دوره آن با حضور اساتید و اندیشمندان خارجی و داخلی برگزار شده است.
صفارزاده در ادامه با اشاره به اینكه باید به سمت حمل و نقل پایدار برویم، اظهار داشت: تجربه شهرهای بزرگ نشان داده است برای حل معضل ترافیك باید حمل و نقل پایدار و یكپارچه محقق شود.
وی با اشاره به اینكه پیش از احداث مال ها و مراكز تجاری باید برای معضل ترافیك چاره اندیشی شود، اظهار داشت: نمی توان بدون برنامه ریزی و یك شبه در كنار ساختمان های مسكونی، ساختمان های بزرگ تجاری ساخت و باید به جای آنكه به دنبال ساماندهی باشیم، پیش از تولید مشكلات چاره اندیشی نماییم.
وی با اشاره به بكارگیری مدیران غیر متخصص در حوزه حمل و نقل اظهار داشت: هم اكنون ۴۰ درصد مدیران حمل و نقلی افرادی هستند كه تناسبی با سمت هایشان ندارند، در حالیكه ما دانشگاه های بسیاری در حوزه حمل و نقل داریم.

1396/11/29
13:38:36
5.0 / 5
2207
تگهای خبر: ترافیك , حمل و نقل , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری