ثبات در نرخ تاكسی های شهری

ثبات در نرخ تاكسی های شهری

به گزارش شیك بار رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اظهار داشت: نباید نرخ تاكسی ها در همه جای شهر ثابت باشد و باید در شمال و جنوب شهر این نرخ ها متغیر باشد.محمد علیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد اینكه چرا هنوز لایحه نرخ كرایه تاكسی و اتوبوس به شورا ارسال نشده و قرار نیست كمیسیون حمل و نقل در این خصوص پیگیری كند، اظهار داشت: ما به دنبال گران كردن كرایه تاكسی ها نیستیم، شاید شهرداری نخواهد كرایه ها را گران كند. ما بعنوان شورا نباید پیگیر گران كردن نرخ كرایه ها باشیم بلكه شهرداری باید بر مبنای نظر كارشناسی قیمت ها را افزایش دهد.
وی ادامه داد: هنوز لایحه كرایه تاكسی و اتوبوس به شورا ارسال نشده اما اعتقاد داریم نباید نرخ كرایه های تاكسی یكنواخت باشد. بلكه باید در شمال و جنوب و شرق این نرخ ها بر مبنای كار كارشناسی تعیین شود.
وی اضافه كرد: همینكه هم اكنون نرخ های مصوب در بعضی مسیرها رعایت نمی گردد نشان داده است نرخ گذاری كارشناسی نبوده و درست انجام نشده است و باید به دنبال تعیین نرخ بر مبنای سازوكار كارشناسی باشیم.
رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: مدت زیادی از فعالیت معاون جدید حمل و نقل نگذشته و در این مدت مبحث طرح ترافیك، پارك حاشیه ای و لایحه بودجه مطرح بوده ازاین رو تاخیر در لایحه دور از انتظار نبوده است.
 

1396/11/28
13:55:13
5.0 / 5
2322
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری