وزیر راه و شهرسازی:

ایستگاه خاوران راه آهن تبریز-میانه عیدغدیر افتتاح می شود

ایستگاه خاوران راه آهن تبریز-میانه عیدغدیر افتتاح می شود

وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینکه ایستگاه خاوران راه آهن تبریز-میانه عیدغدیر افتتاح می شود، اظهار داشت: گرفتاری های اخیر که برای کارخانجات بزرگ سیمان و فولاد پیش آمد در اجرای پروژه تاخیر ایجاد کرد.به گزارش شیک بار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی روز پنج شنبه در بازدید از ایستگاه خاوران، گفت: با تلاش همه دست اندرکاران و پیگیری های مسئولان استان شامل استاندار و نمایندگان استان تمامی پروژه طبق زمان بندی که در نظر گرفته شده بود، پیش رفته است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: گرفتاری های اخیر که برای کارخانجات بزرگ سیمان و فولاد پیش آمد در اجرای پروژه تأخیر ایجاد کرد که اجتناب ناپذیر بود. کاری که امروز در راه آهن بستان آباد - تبریز اجرا می شود به لحاظ حجم عملیاتی، یک رکود است.
اسلامی اظهار داشت: راه آهن تبریز- میانه از وعده های رییس جمهوری به مردم آذربایجان بود که امیدواریم با تحقق این وعده گام بزرگ دیگری برای رفاه مردم این خطه برداشته شود.
به گفته وی، با بهره گیری از ظرفیت جدید به وجود آمده مسافت تبریز- تهران پنج و نیم ساعت کاهش پیدا می کند.
اسلامی اشاره کرد: خط ترانزیت ایران به اروپا و بحث جابجایی بار در این راه، مزیت های جدیدی برای کشور به وجود می آورد که تکمیل و ادامه این طرح نیز در دستور کار است. با توجه به این که تبریز، قطب لجستیکی و صنعتی کشور است بدین جهت زیرساخت های ریلی این شهر گسترش خواهد یافت.

1400/05/02
11:49:24
5.0 / 5
265
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری