ثبت تبلیغات اینترنتی

ثبت تبلیغات اینترنتی

در روزگار فعلی و با توجه به روند پیشرفت صنعت و تكنولوژی و به نوعی توسعه كلیه امور علمی ، فرهنگی و اقتصادی این نیاز كاملا مشهود و پر رنگتر شده است


    قطعا میتوان بیان کرد  بنظر می رسد انسان از زمانیکه که قادر به تولید و عرضه محصول و یا خدماتی گردید ، مجبور بود به طرق مختلف تولیدات و یا نیازمندیهای خود را جهت اطلاع و آگاهی دیگران جهت استفاده ایشان به هر روشی که میتوانست اعلام نماید. همانطور که میدانید بدون تبلیغات و معرفی نمودن ، کسب و کار بی معنا و بیهوده خواهد بود و متقاضی و مصرف کننده ای وجود نخواهد داشت . به همین دلیل عرضه کننده و تولید کننده شروع به تبلیغات و معرفی کسب و کار و یا کالا و خدمات خود از روشهای گوناگون مانند اعلان شفاهی و در مراحل بعد بصورت چاپ پلاکارت و یا تراکت و... نمود.

     در روزگار فعلی و با توجه به روند پیشرفت صنعت و تکنولوژی و به نوعی توسعه کلیه امور علمی ، فرهنگی و اقتصادی این نیاز کاملا مشهود و پر رنگتر شده است . در این مسیر نحوه تبلیغات و نیازمندی و ثبت آگهی نیز بطور فاحشی تغییر یافته و متحول گردیده است .با توجه به  روند کند تبلیغات سنتی و هزینه بر بودن آن و عدم فراگیری زیاد و همچنین پیشرفت نرم افزار ، سخت افزار و شبکه اینترنت ، تبلیغات اینترنتی جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است که خود روشهای مختلفی را شامل میگردد. در این مبحث ما به ثبت تبلیغات و نیازمندی در یک سایت تبلیغاتی میپردازیم که جایگاه خودر را به سرعت در فضای تبلیغاتی امروز به رخ کشیده و نمایان نموده است.

      یک سایت نیازمندی و ثبت تبلیغات رایگان و ویژه باید قادر به پوشش و تامین اکثر نیازهای متقاضیان در محدوده بازار یابی و عرضه باشد تا بتواند به سادگی و خوبی جایگاه ویژه و خاصی را که به او اختصاص داده اند ، حفظ نماید.اختصارا این موارد را  میتوان به بصورت زیر بیان نمود :

 *  مشتری مداری و اجابت خواسته های منطقی کاربر یا مشتری

 * بوجود آوردن محیطی جذاب و مناسب جهت ثبت آگهی و نیازمندی کاربران

*  انتشار سریع و مطمئن آگهی و نیازمندی کاربر در شبکه جهانی اینترنت

 * ایجاد راههای متفاوت نشر آگهی جهت سلایق اشخاص و با امکانات مالی مختلف

   در حال حاضر و در شبکه مجازی موجود سایتهای بسیار زیادی جهت درج آگهی ، ثبت نیازمندی و یا ثبت تبلیغات ایجاد و پای به عرصه وجود گذاشته اند . ولی متاسفانه تعداد زیادی از این سایتها حداقل استاندارد های مورد نیازجهت اجابت درخواست کاربران متقاضی را هم نداشته و ندارند و تعدادی از این سایتهای تبلیغاتی با سعی و تلاش و گاهی با هزینه زیاد  مدیران و کارشناسان خود توانسته اند به جایگاه خوبی در ارائه تبلیغات در شبکه اینترنت برسند.شما با کمی دقت و جستجو میتوانید سایتهایی را که درصد موفقیت بیشتری را نسبت به سایر رقبا کسب نموده اند یافته و تبلیغات و یا نیازمندی خود را در این سایتها ثبت نمایید .

   لازم بذکر است که تمامی این سایتها علاوه بر امکان ثبت نیازمندی بطور ویژه که کمی مشمول هزینه خواهد بود ، امکان درج آگهی رایگان را نیز برای کاربران طراحی و به اجرا گذاشته اند. این امکان معمولا نیاز های اولیه هر کاربرمتقاضی را در بر گرفته و پاسخ خواهد داد.در بیشتر سایت های درج آگهی و نیازمندی علاوه بر امکانات فوق ، مواردی همچون تبلیغات بنری و ثبت آگهی بصورت بنری نیز طراحی و ارایه شده است که خود میتواند نقش بسیار موثری را در هدایت مستقیم کاربران به سایتهای ارائه دهنده خدمات و محصولات داشته و بر اعتبار سایتهای مقصد نیز بیافزاید.

  سایت ثبت آگهی و نیازمندی 747 نیز در پیروی از این اصل با سعی و تلاش انجام شده ، سعی نموده است وظیفه خود را در معرفی متقاضیان به ارائه دهندگان خدمات و محصولات بنحو احسنت داشته باشد. امیدواریم با کمک شما عزیزان در این راه هر چه سریعتر بتوانیم سرویسهای بهتری را ارایه نماییم .

1400/04/31
16:21:26
5.0 / 5
1753
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری