سردار رحیمی عنوان كرد؛

لزوم هم افزایی شهرداری و ناجا

لزوم هم افزایی شهرداری و ناجا

به گزارش شیک بار فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: اگر نیروی انتظامی در دو بخش امنیت و آرامش هماهنگی و هم افزایی های لازم را ایجاد نماید حتما اتفاقات خوبی در شهر رخ خواهد داد.به گزارش شیک بار به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ بامداد امروز در دیدار با شهردار تهران، بیان نمود: امروز برای آشنایی و ایجاد وحدت، همدلی، رفاه و هم افزایی خدمت شهردار تهران آمده ایم. با آغاز مدیریت جدید در شهرداری تهران باید یک ارتباط نزدیک و هم افزا میان شهرداری با نیروی انتظامی ایجاد شود.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه بیشتر از ۱۰۰ مبحث سبب شده که نیروی انتظامی به صورت مرتب و روزانه با شهرداری در ارتباط باشد، اضافه کرد: نگاه نیروی انتظامی در دوره های پیشین و جدید با عنایت به روی کارآمدن مجموعه ولایی، انقلابی و جهادی وظیفه نیروی انتظامی را دوچندان می کند که در کنار مجموعه شهرداری تهران بخصوص آقای زاکانی باشد تا شهردار بتواند بدون هرگونه دغدغه ای مسئولیت های خطیر و مهمی که در شهرداری تهران است را به مرحله اجرا بگذارد و فعالیت ها را به خوبی انجام دهد.
سردار رحیمی با تاکید بر این که اگر نیروی انتظامی در دو بخش امنیت، آرامش و آسایش هماهنگی و هم افزایی های لازم را ایجاد نماید حتما اتفاقات خوبی در شهر رخ خواهد داد، بیان نمود: هم افزایی دستگاه قضا بخصوص دادستانی و دادسراها با نیروی انتظامی، امنیت آفرین خواهد بود.
وی اظهار داشت: در بخش آرامش و انضباط اجتماعی توسعه و رونق شهری، عمران و آبادانی؛ هم افزایی شهرداری و نیروی انتظامی جزو ضروریات است و باید این دو نهاد در کنار هم قرار گیرند تا کارها خیلی خوب به سامان برسد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ادامه اضافه کرد: نیروی انتظامی با تمام امکانات در خدمت شهرداران مناطق و نواحی، معاونان و … خواهد بود؛ البته بنده این مورد را به همکاران خود ابلاغ کرده ام. این مورد با جدیت دنبال خواهد شد تا اهداف تیم مدیریت ولایی و جهادی شهرداری تهران اجرا شود.
سردار رحیمی در ادامه به ذکر برخی از موضوعات مورد مطالبه نیروی انتظامی پرداخت و اظهار داشت: ترافیک یکی از موضوعات مورد مطالبه رهبری و مسؤلان نظام همینطور دغدغه ویژه جنابعالی است که این روزها مقداری مشکل ساز شده است.
وی تصریح کرد: این روزها ترافیک جدی در تهران مشاهده می شود که حجم این ترافیک از ساعت ۴ عصر به بعد بیشتر می شود.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه معتادان متجاهر در سطح شهر یکی دیگر از موضوعات مورد مطالبه نیروی انتظامی است، خاطرنشان کرد: حقیقت دراین باره فراهم نبودن زیرساخت ها و اصلاح مسیر بازپروری است چون که مسیر اشتباهی طی می شود. در اینباره علاوه بر هزینه، ساختمان های مورد نیاز طبق ماده ۱۵ و ۱۶ فراهم گشته است اما مسیر اشتباهی برای بازپروری معتادان طی می شود.
سردار رحیمی در ادامه بیان نمود: پیش از این گفته بودیم که درباره خانه های بهاران هزینه هایی که انجام می شود، دور ریختن منابع است. بنده برای ایشان تحلیل کردم و شهردار پیشین هم این مورد را پذیرفت. مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ مسیر بازپروری که طی می کنند اشتباه است همینطور اختصاص نیم تا یک درصد از بودجه سالانه شهرداری به بحث انضباط عمومی و امنیت اجتماعی را ذکر کرد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در انتها با عرض تبریک برای مدیریت جدید شهردار تهران و آرزوی موفقیت برای او، اظهار داشت: فرمانده نیروی انتظامی تهران در خدمت تلاش شبانه روزی مدیریت شهری خواهد بود.


منبع:

1400/07/29
15:22:28
5.0 / 5
219
تگهای خبر: آرامش , امكانات , بار , ترافیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
Shikbar شیک بار
shikbar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شیك بار محفوظ است

شیك بار

حمل و نقل و باربری